English Home Pink Peony EDT

English Home Pink Peony EDT

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere tam da çantaya atmalık bir ürün olan English Home Pink Peony EDT ile ilgili bir yazı hazırlamak istedim. English Home Pink Peony EDT çanta boyu parfüm. Bu tarz bir çeşit daha var English Home sitesinde ama ban bu daha fresh bir koku olarak geldiği için hemen kararımı verdim.

English Home Pink Peony EDT

English Home Pink Peony EDT nin büyük boyu da var mı onu bilemiyorum ama gidince bir soracağım. Şişesi 10 ml. Püskürtmeli bir ambalajı yok çubuğun ucuna gelen parfümü boynunuza bileklerinize ya da kokmasını isteyeceğiniz bölgelerinize sürebilirsiniz.

English Home Pink Peony EDT
English Home Pink Peony EDT

Arkasında üretim ve son kullanma tarihi de mevcut. Ben indirim zamanı yanlış hatırlamıyorsam 2-3 tl bir fiyata aldım. İndirimde mutlaka bakın bence. Haftaya yine sizlerle farklı bir konu üzerinde konuşacağız. Takipte Kalın Görüşmek Üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Toplam Ziyaret: 183 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/