English Home Power Bank

English Home Power Bank

Merhaba herkese

Bugün sizlere hepimizin gün içinde zaman zaman yaşadığı şarj sorununa bir çözüm olarak üretilen power bank tan bahsetmek istiyorum.

En olmadık zamanlarda bazen şarjımız bitiyor ve şarj edecek hiç bir yer bulamıyoruz. İşte böyle durumlarda kullanmak için bir şarj kaynağına başvurmak gerekiyor. English home da bu ihtiyacı göz önüne alarak Lipstick yani ruj şeklinde bir power bank üretmiş.

Bir çok telefonla uyumlu bu power banki kullanmak için elektriğe  taktığınız şarj aparatını powerbank kablosuna takıp elektrikle power banki kullanmadan önce doldurmanız gerekiyor. Yani power bank aslında şarj deposu.

Dolan power banki acil durumlarda kullanmak için yanımızdan ayırmazsak şarjımız bittiğinde prize gerek duymadan şarjımızı doldurmuş oluruz.

 

power-bank
English Home Power Bank

Hazır English Home da %50 indirim varken bence indirimde kaçırmayın bu ürünü. Haftaya yine sizlerle farklı bir ürünle buluşacağım görüşmek üzere 🙂

Takipte Kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 4.7]

Toplam Ziyaret: 3202 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/