English Home Şeker Kokulu Duş Jeli..

English Home duş jeli

Duş jelleri benim favori ürünlerim arasında, marka marka ve çeşit çeşit bulunuyır evde. Nasıl olsa bozulma gibi de bir sorun olmadığı için gördüğümü ve kokusunu da beğendiğimi hemen alıp koleksiyonuma katıyorum. Son zamanlarda English Home mağazalarına da sık sık uğrar olduğum için buradaki kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini de  inceleyip bazılarını deneme fırsatı buldum. English Home şeker kokulu duş jeli de bunlardan biri, öncelikle ilgimi pembe rengi ile daha sonra da kokusu ile çekti.

English Home duş jeli
English Home duş jeli

Cotton candy  adı gibi şeker şeker kokuyor hatta ben kokusunu eski şekerli sakızlara benzettim. 250 ml.’lik boyu sürekli olan %50 indirimle beraber 5 TL. civarında oluyor.

English Home duş jeli
English Home duş jeli

İçeriği çok temiz değil çok da kötü değil orta derecede diyebiliriz. Köpürmesi, temizlemesi ve vücudu da orta seviyede nemli bırakması da gayet iyi bir de kokusu kalıcı olsaydı harika olurdu. Kapağı her açtığımda burnuma gelen o güzel şekerli koku kalıcı değil ne yazık ki durulanır durulanmaz kokusu gidiyor. O nedenle uygun fiyata rağmen sanırım bir daha almam. Ayrıca jel süper bereketli çıktı, kokusu biraz daha kalsın biraz daha köpürsün istediğim için bol bol dökmeme rağmen bitmek bilmedi.

Duş jeli veya kişisel bakım ürünleri haricinde de English Home mağazalarında pek çok güzel ev eşyasını uygun fiyatlara bulabiliyorsunuz.  Siz de English Home’dan alışveriş yapmayı seviyor musunuz?

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1602 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir