EOS Lip Balm İncelemesi..

Benim dudaklarım çok kurur, yanımda mutlaka 3-5 ruj ve kesinlikle bir kaç tane lip balm ile dolaşırım. Lip balmlar evde her odada iş yerinde her çekmecede bulunur. Bu yüzden çok çeşitli markalardan çok değişik özelliklerde lip balmlarım var. Bazılarını makyaj blogumda daha önce anlatmıştım zaten. Bunlardan en meşhur olanı yabancı you tuberların ve ünlülerin meşhur ettiği EOS Lip Balmlar, bu yazıda EOS lip balm incelemesi yapacağız. Ben de merakıma yenilip bir kaç tane aldım. Aslında 3 tane almıştım dördüncüyü arkadaşım getirdi. Bunlar Türkiye’de bazı instagram hesaplarında ve bazı eczanelerde satılıyor. Bir ara 30-35 tl falandı gerekli mi eder mi tartışılır tabi.

EOS Lip Balm
EOS Lip Balm

Bir kere kabul edelim çok şirinler insan rengarenk almak istiyor. Ambalajı sağlam kapak çıt diye oturuyor açılmıyor yere düşse bile bir şey olmuyor ki ben çoğu balmımı yere düştüğünde açma-kapama mekanizması bozulduğu için atmak zorunda kaldım. Kokuları çok hafif hangi meyveyi temsil ediyorlarsa ona uygun hafif bir kokusu var. Tadı da yok bazı balmlar dudağa acı gelir bu normal geliyor. Ancak normal bir balma göre çok sert yapıda..

EOS Lip Balm
EOS Lip Balm

Gün içinde dudağıma yeterli geliyor ama gece yatarken kullanabiceğim bir şey değil. Sert olduğu için dudaklarıma bastırarak bir kaç kere uygulamam gerekiyor. Kuru dudaklara çok uygun değil bence yani.. Çantaya atmalık arada çıkarıp sürmelik iyi olabilir.

Ben bunlardan bir tanesini bitirdim bile.  Bir sorun da o bombeli kısım düzleşince kullanılamıyor olması. Parmakla kazımanız lazım ki ben dahil çoğu kişi tercih etmiyor bunu. 30-35 tl verilebilecek bir balm olarak görmüyorum ben bunu, 10-12 tl iyidir ki gerçek fiyatı da bu zaten.
Sevgiler

Toplam Ziyaret: 476 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir