Eresin Crown Hotel’de Sevgililer Günü Paketi

Merhaba,

Belki biliyorsunuzdur, 26 Mart’ta Bloggerlar Paylaşıyor yazarları, ilk yılını oldukça güzel ve özel bir mekanda kutlayacaklar. Türkiye’nin ilk müze oteli vasfını taşıyan Eresin Crown Otel Sultanahmet‘de kutlayacağımız bu özel ve gurur verici gün yaklaştıkça bizde de heyecan artmakta.  Her şeyin güzel olması için otelle de sık sık irtibat halindeyiz. Bugün sitelerini incelerken Sevgililer Günü ile ilgili programlarını gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim. 

Eresin_Crown_Exclusive_Room
Eresin Crown Hotel

Sevgililer günü için paket hazırlamışlar. Kim istemez ki sevgilisiyle, romantik gün geçirmek 🙂 Ardından romantik bir akşam yemeği..

11Eresin_Crown_Suit_dining_area
Eresin Crown Hotel

Tek kişi fiyatına 2 kişilik hizmet veriyorlar. Paket fiyatları 160 eurodan başlıyor. Sevgililer Günü Özel Paketi İçeriği ise şu şekilde;

  • Hoşgeldin İçeceği (Alkolsüz)
  • 14 Şubat Gecesi Mozaik Restaurant’ta Ücretsiz Akşam Yemeği (2 Kişilik)
  • Açıkbüfe Kahvaltı
  • 14:00’te Geç Çıkış
MosaicRestaurantII
Eresin Crown Hotel

Size küçük bir bilgi. Eresin Crown Hotel misafirlerine sadece kişiselleştirilmiş kalite, hizmet ve konfor sunan bir otel değil, aynı zamanda Sarnıç, Mozaik, 49 parça Helenistik, Roma ve Bizans dönemlerine ait tarihi ve mimari öneme sahip tarihi eser ve Helenistik, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerine ait olağanüstü keşifleri sergileyen bir butik müze oteli. Ayrıca bulunduğu konum itibarı ile, bir çok tarihi eser ve mekana da çok yakın. Bir yandan tarihi yerleri gezip, bir yandan da yorulduğunuzda otelinize gelip, içinde tarihi eserler olan bir mekanda aşk tazeleyebilirsiniz 🙂

Sadece Sultanahmet’deki otellerinde değil diğer lokasyondaki otellerinde de Sevgililer Günü‘ne özel paketler mevcut. Ayrıntılı olarak web sitelerindeki Özel Fırsatlar bölümlerinden de inceleyebilirsiniz.

Sevgilerimle

Şafak

Toplam Ziyaret: 947 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir