Teoman – Eski Bir Rüya Uğruna

teoman-2015-yeni-albüm-eski-bir-rüya-uğruna

Teoman – Eski Bir Rüya Uğruna 

Merhaba,

Beklenen Teoman albümü bir süre önce yayınlandı. Uzun süredir albüm yayınlamayan hatta bir dönem müziğe ara verdiğini duyurmuş olan Teoman, bu albüm ile geri dönüşünü bence en kaliteli haliyle belli etmiş.

Her şarkı bambaşka melodilerle sarmalanmış. ”Eski Bir Rüya Uğruna” uzunca bir süre gündemde kalacak gibi görünüyor. 11 şarkıdan oluşan albümde 10 şarkıyı Teoman solo olarak seslendirirken “Seninim Son Kez” isimli şarkıda İrem Candar ile düet yapmış. Ses tonları bence müthiş uyumlu, resmen insanın içinde var olan bütün aşkı ortaya çıkaran bir şarkı olmuş. Ama özellikle bu yazıyı yazarken bile dinlediğim “Kum Saati” favorim. Ayrıca sözleri klasik Teoman sözleri olarak nitelendirilen “Serseri” bence aşırı eğlenceli.  Koşuya çıktığınızda takın kulağınıza ve bünyenize sinmiş olan enerji, isyankar ruh ortaya çıksın. O kadar sevdim yani ben bu şarkıyı. Ayrıca video klibi yayınlanan ilk parça.

11011029_10153085457460661_2960434846033301103_n
Teoman – Eski Bir Rüya Uğruna

O zaman ne yapıyoruz satışa sunulmuş albümü hemen alıyoruz ya da akıllı telefon uygulamaları sayesinde telefonlara indiriyoruz.

Ama tabii ki “KORSANA HAYIR!”

Teoman’ın da dediği gibi: ”Zaman nefes almakla geçen günler değil.” Arabada ailenizle ya da arkadaşlarınızla yaptığınız yolculuklarda sizi eğlendirecek aynı zamanda kahvenizi içerken düşünmenizi sağlayacak şarkılara da sahip bir albüm bu. O yüzden  her yazdığı olay olmuş ,sesi mükemmel adamın dediklerine kulak verelim ve zamanımızı bizi mutlu kılacak şekilde değerlendirelim. Ne dersiniz?!

Özellikle dinlemenizi önerdiklerim Kum Saati, Seninim Son Kez, N’apim Tabiatım Böyle ve Serseri.

Teoman Son albümün İlk Klibi   Serserinin video klibi. İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Sevgiler 

İlknur ÖZKAN

 

Yazar hakkında : 

Merhaba Ben İlknur Özkan.

www.acemisihirbaz.blogspot.com.tr blogunun yazarıyım. 1995 İstanbul doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim.

Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden  önemli.

Sizler  ile bu ilk yazımda Teoman’ın yeni albümü “Eski Bir Rüya Uğruna” hakkında yorumlarımı paylaştım. Tekrar görüşmek üzere.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2276 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKonuk Yazar

Yazar Hakkında

(33 yazısı var )

Sizlerde Konuk Yazar olarak yazılarınızın yayınlanmasını isterseniz bizlere info@bloggerlarpaylasiyor.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Web sitesi: