Eskişehir’de Mayıs Papatyaları Blogger Etkinliği Rüzgarı Esti

Herkese merhaba,

Geçtiğimiz Cumartesi  Eskişehir’de ilke defa çok katılımlı bir blogger etkinliği gerçekleşti. Bireysel gezi blogları gelip Eskişehir’i çekip bloglarında anlatsalarda bu şekilde çok katılımlı bir blogger etkinliği hiç olmamıştı. Bunu gerçekleştirebildiğim için çok mutluyum. Sıradan olmasını hiç istemedim. Eskişehir blogger mantığından ve etkinliklerden haberdar olmadığı için, daha doğrusu bir şehirde bu etkinliklerin yapılmasının ne gibi katkıları olabilir anlayamadıkları için korkularım vardı. Sponsor mekan bulmak en büyük sıkıntılardandı. İsterdimki güzel bir brunch ile etkinliğimiz başlasın. Yinede ilk olarak yapılabilecek en iyi organizasyondu sanırım.

İleriki dönemlerde Eskişehir firmalarını da etkinliğimizde görebilmeyi çok isterim. Eskişehir’de bloggerlar ile gerçekleştirmek istediğim pek çok etkinlik, workshop vs. var. İnşallah hepsini başarabilirim.

Etkinliğimiz Paşa Konağı Otel’de gerçekleşti. Tarihi dokusu ve küttürel gezilebilcek yerleri ile konaklama açısından da harika bir mevkii şehir dışından gelecekler için.

Etkinliğimize 7 İstanbul, 2 Ankara, 1 Niğde, 1 Konya ve 5 Eskişehir’den olmak üzere toplamda 16 blogger katıldı. Birçoğu ile daha önce bir araya gelebilme şansım olmuştu. O gün ilk defa yüzyüze tanıştığım arkadaşlarımda vardı.

 

 

Etkinliğimiz Saat 13:002de benim açılış konşmamla başladı. Ardından  temsilcisi bulunan firmaların konuşmaları ve tanıtımları ile devam etti. Tanıtımların sonrasında Kombin Tv ve Kombin Dergisi ropörtaja geldi. Fotoğraf çekimlerinin ardından etkinlik pastamızı kestik. Biz karı koca nişanda gibiydik. O ksım çok komikti. Etkinliğimize 24 firma sponsor oldu. Değerli ürünlerini bize takdim ettiler. İlk etapta bu firma ürünlerini İnstagram hesaplarımızdan mayispapatyalari, pudrakokusuilemayispapatyalari, pasakanagiotel, pudrakokusuetkinlik, eskisehirbloggeretkinligi hashtaglari ile paylaşıyor olacağız. Bu arada etkinlik ve sponsor firma yazılarını katılımcı blogger arkadaşlarım kendi bloglarında yazmaya başladılar bile. Ürünleri deneyip yeterli kanaat oluştuğunda ise  bloglarımızda yer veriyor olacağız.

 

Etkinlik sonrası o gün aramızdan ayrılacak kişilerin dönüş saatine kadar neler yaptık, ertesi güne kalanlar ile nerelere gittik, nereleri gezdik ayrı bir yazı ile paylaşacağım blogdan takip edebilirsiniz. Katılan tüm sponsor firmalara destekleri için teşekkür ediyorum.

Eskişehirde geleneksel hale getirmeyi planladığım bir etkinlik oldu. Seneye farklı bir konseptle beraber oluruz muhtemelen. Tabiki bu zaman zarfında başka organizasyonların ilk adımlarını atıyor olacağız Eskişehir ‘de. Eskişehir firma ve mekanları da bloggerların gücünden yararlanmasın mı?

Umarım etkinliği yansıtabildiğim bir yazı olmuştur. Sponsor firmalar yazısında görüşmek üzere…

 

 

Katılımcı Listesi:
@pudrakokusublog   Gözde İlter (Eskişehir)

@nihalyesiltacoran   Nihal Yeşiltaç Oran (İstanbul)
@lrznkrbyr  Lerzan Karabayır (Niğde)
@sirinkanatlarblog Seda Yeşiltaç (İstanbul)
@pembedunyammm   Ümran Tuncer (Konya)
@little_butterfly_blog   Sena Dursun (Ankara)
@lezzettramvayi    Arzu Batur (İstanbul)

@gulumseyuzumeblog   Yasemin Akçin (İstanbul)

@safagindunyasi   Şafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

@begendim_paylastim Şerife Özbilek (İstanbul)

@makyajlikareler   Çiğdem Kesik (İstanbul)

@nilgun_ozen_aydin Nilgün Özen Aydın (Ankara)
@ojekokusu  Ceyda Serin Akın (Eskişehir)

@nihalnilguntekin      Nihal Nilgün Tekin (Eskişehir)

@cerendenizcii   Ceren Denizci (Eskişehir)

 

Toplam Ziyaret: 1003 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir