Essence 15 Oh So Matt Ruj

Essence 15 Oh So Matt Ruj

Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta Essence markasının bir rujunu burada sizlerle ağırlasak ne dersiniz?  Hadi hadi kim bir ruj yazısına hayır diyebilir ki? Ben asla diyemem de 🙂 Ruj severiz de uygun fiyatlı olunca daha da bir severiz değil mi hanımlar? Essence markasının rujlarını denemeyen yoktur ya hadi bugün de bir rengini ben anlatayım. Bu serinin her rengi ayrı performans sergiliyor. Sizce de öyle değil mi?  

Bu rujların ambalajlarından söz etmeye gerek var mı sizce? Bence yok. Hepimizin bildiği, özellikle siyah olanlarının gayet şık olduğu ambalajlar işte. Tepesinde bulunan e harfine bayılıyorum. Çok sade bir tasarım ama asla dandik değil. 🙂

Bu kadar dış görünüşe önem vermek yeter. Biraz da içinden söz edelim. Neticede evet dış güzellik önemli ama bize lazım olan iç güzellik.   

Essence Oh So Matt
Essence 15 Oh So Matt Ruj

Essence Oh So Matt, adı üsütünde mat bir ruj. Mat olduğu yetmiyormuş gibi bir de nude. Evet evet bildiğiniz nude. Hani kime sorsanız buna nude der. Fikir ayrılığı olmaz yani. Eğer ruju mağazada denerken benim gibi tiksinip dudağa değil ele sürerseniz %99 rengine ayılır bayılır hemen satın alırsınız. Tecrübeyle sabittir.  

Essence Oh So Matt
Essence 15 Oh So Matt Ruj

Peki, ürünün rengi güzel de yapısı nasıl ola ki? Yarı opak, satenimsi, kalıcılığı çok az olan bir ruj. Ancak benim şikayetçi olduğum konu bu değil. Ne mi? Cevabı hemen üst fotoğrafta. Bu arkadaş maşallah dudakta üst düzey pütürlü duruyor. Yok böyle homojensizlik. Hiç ama hiç sevmedim duruşunu. Essence’nin nude rujlarına şans vermeden önce 2 kere düşünün ve almayın. Ama koyu renkleri harika harika harika. Onları düşünmeden alın 🙂

Bana katlandığınız için teşekkürler

 

Toplam Ziyaret: 5392 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2]

One thought on “Essence 15 Oh So Matt Ruj

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir