Essence 15 Oh So Matt Ruj

Essence 15 Oh So Matt Ruj

Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta Essence markasının bir rujunu burada sizlerle ağırlasak ne dersiniz?  Hadi hadi kim bir ruj yazısına hayır diyebilir ki? Ben asla diyemem de 🙂 Ruj severiz de uygun fiyatlı olunca daha da bir severiz değil mi hanımlar? Essence markasının rujlarını denemeyen yoktur ya hadi bugün de bir rengini ben anlatayım. Bu serinin her rengi ayrı performans sergiliyor. Sizce de öyle değil mi?  

Bu rujların ambalajlarından söz etmeye gerek var mı sizce? Bence yok. Hepimizin bildiği, özellikle siyah olanlarının gayet şık olduğu ambalajlar işte. Tepesinde bulunan e harfine bayılıyorum. Çok sade bir tasarım ama asla dandik değil. 🙂

Bu kadar dış görünüşe önem vermek yeter. Biraz da içinden söz edelim. Neticede evet dış güzellik önemli ama bize lazım olan iç güzellik.   

Essence Oh So Matt
Essence 15 Oh So Matt Ruj

Essence Oh So Matt, adı üsütünde mat bir ruj. Mat olduğu yetmiyormuş gibi bir de nude. Evet evet bildiğiniz nude. Hani kime sorsanız buna nude der. Fikir ayrılığı olmaz yani. Eğer ruju mağazada denerken benim gibi tiksinip dudağa değil ele sürerseniz %99 rengine ayılır bayılır hemen satın alırsınız. Tecrübeyle sabittir.  

Essence Oh So Matt
Essence 15 Oh So Matt Ruj

Peki, ürünün rengi güzel de yapısı nasıl ola ki? Yarı opak, satenimsi, kalıcılığı çok az olan bir ruj. Ancak benim şikayetçi olduğum konu bu değil. Ne mi? Cevabı hemen üst fotoğrafta. Bu arkadaş maşallah dudakta üst düzey pütürlü duruyor. Yok böyle homojensizlik. Hiç ama hiç sevmedim duruşunu. Essence’nin nude rujlarına şans vermeden önce 2 kere düşünün ve almayın. Ama koyu renkleri harika harika harika. Onları düşünmeden alın 🙂

Bana katlandığınız için teşekkürler

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 5323 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com