Essence 155 Red Ahead Oje

Essence 155 Red Ahead Oje

Merhaba Canlar;

 

Güzel bir  günde yine sizlerleyim. Havalar ısındı yaz geldi derken son iki gündür sağanak bir yagmurla baş başayız. Havalar soğudu ve benim bordo ojelerim de kutudan geri çıktı. Bu yağmura sanırım bir onlar sevindi:)

Kırmızı daima favorim olmuştur ama net kırmızı rengi pek sevmem alt tonlarının ve üst tonlarını daha çok severim. Bugün de sizlere severek kullandığım ve Flormar’ın 348- Chocolate Bordeaux adlı ojeyle dupe olan Essence 155 Red Ahead adlı ojeyi yorumlayacagım. Umarım hoşunuza gider.

Essence 155 Red Ahead
Essence 155 Red Ahead Oje
DSCN0730
Essence 155 Red Ahead Oje

Rengi çok güzel ve çok değişik (bana göre tabi ki). İlk katta tam bir opaklık sağlıyor. 2 katta ise rengi kapaktaki rengin aynısı. Normal Essence ojeleri kısa sürede uçlardan soyulmaya başlarken bu oje 3 gün duruyor. Üzerine top coat vb uygulama yapmadan da oldukça parlak bir oje. Tüm Essence ojelerin de olduğu gibi kalın fırçalı ve bu da sürümü oldukça kolay hale getiriyor. Ojenin kalınlığı ve kıvamı da normal seviyede. Flormar ojeye göre daha kısa sürede kuruyor. Tırnağı boyama vb sorunu da yok.

ESSENCE 155 RED AHEAD
Essence 155 Red Ahead Oje

Hem flaşlı hem de flaşsız olarak resmini çektim ki daha iyi anlayabilirsiniz rengini. Essence ojelerinin şişelerini değiştirmiş ama bu seriyi Rossmann ve Gratis’de eski seri ürünlerin olduğu standlarda bulabilirsiniz. Fiyatı 3 tl olan bu oje bence bu fiyata değer.

Sonraki yazımda görüşene kadar kendinize iyi bakın ve takipte kalmayı unutmayın:)

Toplam Ziyaret: 1824 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir