Essence 155 Red Ahead Oje

Essence 155 Red Ahead Oje

Merhaba Canlar;

 

Güzel bir  günde yine sizlerleyim. Havalar ısındı yaz geldi derken son iki gündür sağanak bir yagmurla baş başayız. Havalar soğudu ve benim bordo ojelerim de kutudan geri çıktı. Bu yağmura sanırım bir onlar sevindi:)

Kırmızı daima favorim olmuştur ama net kırmızı rengi pek sevmem alt tonlarının ve üst tonlarını daha çok severim. Bugün de sizlere severek kullandığım ve Flormar’ın 348- Chocolate Bordeaux adlı ojeyle dupe olan Essence 155 Red Ahead adlı ojeyi yorumlayacagım. Umarım hoşunuza gider.

Essence 155 Red Ahead
Essence 155 Red Ahead Oje
DSCN0730
Essence 155 Red Ahead Oje

Rengi çok güzel ve çok değişik (bana göre tabi ki). İlk katta tam bir opaklık sağlıyor. 2 katta ise rengi kapaktaki rengin aynısı. Normal Essence ojeleri kısa sürede uçlardan soyulmaya başlarken bu oje 3 gün duruyor. Üzerine top coat vb uygulama yapmadan da oldukça parlak bir oje. Tüm Essence ojelerin de olduğu gibi kalın fırçalı ve bu da sürümü oldukça kolay hale getiriyor. Ojenin kalınlığı ve kıvamı da normal seviyede. Flormar ojeye göre daha kısa sürede kuruyor. Tırnağı boyama vb sorunu da yok.

ESSENCE 155 RED AHEAD
Essence 155 Red Ahead Oje

Hem flaşlı hem de flaşsız olarak resmini çektim ki daha iyi anlayabilirsiniz rengini. Essence ojelerinin şişelerini değiştirmiş ama bu seriyi Rossmann ve Gratis’de eski seri ürünlerin olduğu standlarda bulabilirsiniz. Fiyatı 3 tl olan bu oje bence bu fiyata değer.

Sonraki yazımda görüşene kadar kendinize iyi bakın ve takipte kalmayı unutmayın:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1784 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com