Essence All Eyes On Me Mascara

Essence All Eyes On Me Mascara

Herkese merhaba iyi haftalar ;

Bugün sizlere son zamanlar da  severek kullandığım Essence All Eyes On Me Mascaramdan bahsedeceğim. Essence ürünlerini çok seviyorum hem çok uygun fiyatlı hem de fiyatına göre başarılı ürünleri var.Rujları,maskaraları,ojeleri,kalemleri derken sanırım markanın denemediğim ürünü kalmadı 🙂 Sürekli yeni seri çıkarsa da sabit kalan ürünleri de var ve bu maskara da sürekli olan ürünlerinden biri .

essence-all-eyes-on-me-mascara
Essence All Eyes On Me Mascara

 Daha önce de ESSENCE markasının başka maskaralarını da  denemiştim ve  onlardan da çok memnun kalmıştım. Bu maskara denediğim diğer maskaralardan farklı olarak ince fırçalı bir maskara ve waterproff özelliğe sahip.

essence-all-eyes-on-me-mascara
Essence All Eyes On Me Mascara

Maskaranın özelliklerine ve bendeki etkisine geçmeden önce kirpiklerimden biraz bahsedeceğim biraz:) çapraz uzanan ( evet çapraz) çok uzun olmayan ve orta dolgunlukta kirpiklerim var.Çapraz uzandığı içinde çoğu maskara kirpiklerimi yapıştırıyor ve topaklanıyordu. İlk defa bu fırçayla kirpiklerim kelimenin tam anlamıyla ayrıldı yani bu fırça yapısını çok beğendim. Şimdi de maskaradan bahsedelim 🙂

  • Fırça yapısına aşık oldum benim için yaratılmış sanki ;ince ve plastik yapılı fırçası var be bence çok başarılı.
  • Kirpikleri tek tek ayırıyor ve 3-4 kat sürülse de yapışkanlık yaratmıyor.
  • Aşırı dolgunluk vermiyor sadece kirpikleri iyi ayırıyor ve günlük kullanıma uygun hale getiriyor.
  • Kesinikle waterproff , yüzümü gün içinde 2-6 kez yıkasam da maskaram akmıyor  kalıyor ve krem tarzda, yada misal su tarzında bir temizleyiciyle rahatlıkla çıkıyor.
  • Normal fiyatı 10 tl den az alan bir maskara ve 6 ay kullanım ömrü var.
  • Tek sıkıntısı maskaranın kısa sürede kuruması + aydan önce kesinikle kurur çünkü kuru bir yapısı var maskaranın bu özelliğini sevemedim.
Genel olarak çok severek kullandığım Essence All Eyes On Me Mascara  ile ilgili yorumlarım bunlardı. Umarım hoşunuza gitmiştir.Kendinize iyi bakın .
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 10 Ortalama: 3.3]
Toplam Ziyaret: 3046 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com