Essence All I Need Tekli Far

Herkese merhaba, Başlıktan anlaşılacağı üzere bugün sizlere Essence All I Need tekli fardan bahsedeceğim. Tekli farlar taşınabilirlik ve kaplamadığı yer açısından hep +1 gelmiştir gözüme. Aynı zamanda daha evvel Burada bahsetmiş olduğum Essence far başarısıyla birleşince tadından yenmez oluyor.

Bu farı çok yönlü kullanım amacıyla satın aldım. GratisRossman mağazalarında 6 TL gibi bir rakama satılmakta.

Essence All I Need Tekli Far

Ürünü bazen far olarak (başka renk farlarla kombinlemek üzere), bazen eyelinerın altına sade bir baz olarak, bazense highlighter olarak yüzüme kullanıyorum. Her şekilde başarılı ve kalıcı buldum fiyatına göre.

Essence All I Need Tekli Far

Tozutmayan, kadifemsi ve ışıltılı bir yapısı var. Rengi ise çok açık kahverengi ya da soğuk, grili bir bronz diyebilirim. Plastik, aynasız, hafif bir ambalajı var.

Ürün, iyi ki aldım dediğim ürünlerden biri oldu. Essence söz konusu olduğunda, çekmecenizde olması gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Sevgiyle kalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.3]

Toplam Ziyaret: 886 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/