Essence Dudak Kalemi

Essence Dudak Kalemi

Essence Dudak Kalemi

Yazın mis gibi tazeliğiyle herkese Günaydin:)

Kozmetik alışverişi bizler için çok mühim. En kalitelisi en sağlıklısı derken karar vermek gittikçe zorlasıyor . Bu aşamada ruj seçimleri de çok zor. Bu yüzden bu hafta Essence Lipliner konuğum olacak:)

Ruj konusunda mat kullanmaktan yanayım, o yuzden çok fazla istediğim renkte ruj bulamıyorum. Bende çareyi dudak kalemlerinde buldum. 

Essence Dudak Kalemi
Essence Dudak Kalemi

Ruj olarak kullanıyorum onları. Essence marka zaten yeni yeni popülerleşen kaliteli bir marka . Ama bu Liplinerlar ayrıca güzel olmuş. Yumuşacık dokusu var. Kalemin ucu ne kadar sivri olursa olsun zarar vermiyor. Ama çok fazla renk çeşidi yok. Pembe tonları, kırmızı ve ten rengi mevcut. Mor ve kırmızı olanını kullanıyorum.

Essence Dudak Kalemi
Essence Dudak Kalemi

Hiçbir parlaklık olmadığı için dudağınızda hiç yapay durmuyor. Bir de pütürleri yok 🙂 

Essence Dudak Kalemi
Essence Dudak Kalemi

Ayrıca kalıcılığı çok iyi. Kırmızı olan 14, mor olan 15 numara. Ama Lipliner’ları dudağın tamamına uygulamak pek sağlıklı değilmiş sanırım. Arada kaçamak yapmaktan zarar gelmez diyerek uygulamaya devam edenlerdenim ben. Fiyatı 10 lira civarinda.

Tatlış gülüşler icin tatliş dudaklara Merhaba diyelim:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1744 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/