Essence Effect Nails

Essence Effect Nails

Herkese Merhaba,

Tepeden tırnağa herşeyine dikkat eden kadınlar için Essence Tırnak Süsleri gerçekten büyük bir icat olmuş. Okullar yarı yıl tatiline girince Münih’te Erasmus yapan kuzenimi ziyarete gittim. Yurt dışı ve alışveriş kelimeleri artık bir bütün olduğu için bu ürünü orada keşfetmem zor olmadı:) Her çeşidi ve her rengi var. İstanbulda bu markadan hiç görmediğim için baya baya bütün marketi toplayıp getirdim:) Meğer Essence ürünleri artık Türkiye’de de belli markalar tarafından satışa sunuluyormuş. Şans eseri girdiğim bir kozmetik firmasında görünce baya sevindim. Fiyatları da gerçekten ucuz. 4-10 tl arası değişiyor.

indir
Essence Effect Nails

Kullanımı da çok kolay. Ojenizi sürüp  üzerine Essence Tırnak Süsünü dökün sonra bir katta cila çekin . Ama ben çıkarırken büyük sorun yasiyorum. Bir iki gün kullandığım için o süsler artık kalıp gibi oluyor. Çıkarırken baya zor oluyor yani:) Ayrıca süsler minik bir kap içerisinde bulunuyor.Bu yüzden tırnağıma uyguladıktan sonra fazlalıkları tekrar kap içerisine koyamıyorum. Bu da çok çabuk bitmesine sebep oluyor.O yüzden tavsiyem tüm tırnaklara uygulamamanız. Ayrıca bu süsleri kullanmadan önce ben nemlendirici krem sürüyorum en azından tırnak renginin bozulmamasını sağlıyor. Her ne kadar havalar bir türlü ısınmasa da bahar geldi. Renklenmenin tam zamani:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1692 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/