Essence Eyeliner Pen Waterproof

Merhaba arkadaşlar,

Makyajda belkide pek çok kişinin en önem verdiği nokta göz makyajıdır. Son yıllarda dudak makyajı, kaş makyajı, ten makyajı ara ara baskın olsa da göz makyajı zaafımız hiç bitmez. Bu da beraberinde mükemmel eyeliner ve göz kalemi arayışını getiriyor. En net, en siyah, en mat, en güzel eyeliner isteğimiz bitmez. Bugün uygun fiyatlı eyeliner seçeneği olan Essence waterproof eyelinerdan konuşalım mı?

Kalem şeklinde bir eyeliner. Ben bu tarz eyelinerları hem pratik hem sürümü kolay  buluyorum. Seyahatlerde bunları tercih ediyorum. Ancak bu eyelinerlarda genel sorunlar oluyor. Mesela net çizgiler alınamaması, içi boş çizgiler çizmesi, koyu siyah olmaması, çabuk kuruması ya da bitmesi. Bu nedenle uzun zaman bu tarz eyelinerlardan uzak durdum.  

Essence Eyeliner Pen Waterproof
Essence Eyeliner Pen Waterproof

Elimin üzerine bir kaç çizince ancak bu şekilde bir görünüm elde edebildim. Ürün çok mat değil ama parlak da değil. Çok da istediğim gibi olmadı. Kalemi dik tutmakta fayda var. Ucu aşağı doğru tutmazsanız eyeliner çekince size sadece boş çizgiler veriyor.

Essence Eyeliner Pen Waterproof
Essence Eyeliner Pen Waterproof

Essence Eyeliner Pen Waterproof

Essence eyelinerin ucu bu şekilde. İnce eyeliner çekebilmeme imkan veriyor. O nedenle ucunu  seviyorum. Uzun süre kullanmadığım için zamanla açılır mı bozulur mu bilmiyorum.

Essence Eyeliner Pen Waterproof
Essence Eyeliner Pen Waterproof

Ürünün duruşunu göz kapağımda göstermek istedim. Bilerek baz ve ya far kullanmadım ki performansı etkilenmesin. O nedenle bu göz kapaklarına maruz kaldınız 🙂 Çok da koyu siyah olmadığı gibi kaç kat üzerinden geçmeme rağmen boş çizgileri dolduramadım. Çok seveni varmış ama benden geçer not almadı. Gün boyu performansı fena değil. Bozulma veya akma olmadı. Fiyatı 10 lira civarında. Evet ucuz ama indirimli fiyatıyla başka bir marka almayı tercih ederim.

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 9 Ortalama: 3.1]

Toplam Ziyaret: 5864 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com