Essence Happy Girls Are Pretty Blush İncelemesi

Herkese merhaba 

Umarım iyisinizdir ;bugün sizlere son zamanlar da severek kullandığım Essence Happy Girls Are  Pretty  Blushdan bahsedeceğim. Essence ürünlerini ne kadar sevdiğimiz daha önce de söylemiştim ve bunu da yaptığım paylaşımlardan farketmişsinizdir.

Essence markası hem fiyatına göre başarılı ürünler çıkarmasıyla hemde dönem dönem yeni ürünler çıkarmasıyla benim gönlümü fethetmiş bir marka. Sıklıkla da ürünlerini alıp denerim. Bugün size bahsedeceğim allıksa son çıkardığı koleksiyona ait olan bir ürün ve resmen karaborsa, bulması çok zor ve ben elimde olduğu için kendimi şanslı hissediyorum 🙂

essence-happy-girls-are-pretty-blush
Essence Happy Girls Are Pretty Blush

Essence’nin çıkardığı Happy Girls Are Pretty serisi oldukça şirin ambalajlar sahip öyle ki bu alığı ambalajı için bile alıp koleksiyonuma ekleyebilirdim. Bu seride bir tane allık vardı ve  bu nedenle numarası olmayan bir allık. Allık 2 renkten oluşuyor. İçindeki kalp kısmı daha pembeyken dışındaki kısım daha açık uçuk bir pembe renk.

Görüldüğü üzere koyu pembe renk verme açısından zayıf açık tenliyseniz sorun yok ama buğday tenliyseniz renk alamazsınız, açık kısımsa daha iyi renk  veriyor ve bu kısmı günlük makyajım da çok sık kullanıyorum. Pigmantasyonu  Essence markasının diğer allıklarına göre zayıf olsa da seri ürün olduğu ve tatlı görünümünden dolayı severek kullandığım bir allık. Eğer bulursanız almanızı tavsiye ederim.11 TL fiyatı var ve bir çok mağazadan bulabilirsiniz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1125 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com