Essence Happy Girls Are Pretty Countering Set

Essence Happy Girls Are Pretty Countering Set

Herkese merhaba

İyi hafta sonları. Bu haftaki konuk ürünüm, son zamanlarda elimden düşürmediğim ESSENCE HAPPY GIRLS ARE PRETTY  COUNTERING SET olacak. Günlük hayatımda çok fazla ten makyajı yapamıyorum ne yazık ki sabahları çok erken kalkıyorum ve o saatte bir far sürüp rimelle çıkmak daha kolay oluyor 🙂 Ama vaktim olduğu zamanlarda yaptığımda kontur içini ihmal etmiyorum.Yuvarlak hatlı yüzüm var özellikle de son bir yıldır kilo aldığım için daha da yuvarlak hale geldi az da olsa kontur yaptığımda yüz hatlarımın ortaya çıktığını düşünüyorum ve bu arada sürekli bu paleti kullanıyorum. 

essence-happy-girls-are-pretty-countering-set
Essence Happy Girls Are Pretty Countering Set

Bu paletin tek kötü yanı seri ürün olması ve bu nedenle de bulunması çok zor oluyor o nedenle bulduğunuz yerde stoklayın derim 🙂 Kontur kısmı ışıltısız turunculuk içermeyen bir renk, aydınlatıcı kısmı ise ışıltılı pembe-şampanya arası kalan bir renk  o nedenle de benim tenime çok iyi uyuyor.

essence-happy-girls-are-pretty-countering-set
Essence Happy Girls Are Pretty Countering Set

Bu seti sevmemin diğer nedeni de arkasında nasıl kontur yapılacağını göstermesi ki bence bu çok iyi düşünülmüş bir özelik. Özellikle Essence markasının daha genç kuşaklara hitap ettiği düşünülünce zekice tasarlanmış bir tasarım.

essence-happy-girls-are-pretty-countering-set
Essence Happy Girls Are Pretty Countering Set

Bazı setlerde renk sıkıntısı olsa da benim paletim de öyle bir sıkıntı olmadı fiyatına göre gayet iyi renk verdi. Özellikle yeni kontur yapmaya başladıysanız bu pigmantasyon sizin için yeterli olacaktır. Yavaş yavaş ürünü uygulamanızı ve daha rahat  çalışmanıza olanak veriyor ve çok doğal duruyor.

essence-happy-girls-are-pretty-countering-set
Essence Happy Girls Are Pretty Countering Set

Kontur paleti de olsa benim elimde zaman zaman far paleti olarak da kullanıldığı oluyor.Özellikle kontur için olan kısmını crease bölgeme uyguluyorum ve çok güzel bir derinlik katıyor  aydınlatıcı kısmını da göz içime sürüyorum . Tam çantaya at çık makyajını yap seti 🙂

Benim çok severek kullandığım ve olur da biterse bulduğum yerde stoklayacağım uygun fiyatlı ESSENCE HAPPY GİRLS ARE  PRETTY  COUNTERİNG SET ile ilgili yorumlarım bu şekildeydi.

Kozmetik mağazalarında ESSENCE standlarında bulabileceğiniz bu ürünü öneririm. 11 TL fiyatı olması lazımdı.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 1999 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

  1. Merhabalar Selma Hanım’cığım… kendimle konuştum gibi…:))….(isim benzerliği)…renkler güzelmiş… güle güle kullanın…ben pek anlamıyorum ama azda olsa makyaj yapıyorum…sevgiler (Selma’nın Organik Mutfağı)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com