Essence I Love Nude Far

essence_nude_far

Essence I Love Nude Far

Merhaba arkadaşlar,

Bugün geçenlerde katıldığım bir etkinlikte hediye edilen ama öncesinde de sevdiğim bir üründen bahsedeceğim. Essence paketinden çıkan I Love Nude serisinin Vanilla Sugar rengi.

essence i love nude far
Essence I Love Nude Far

Ambalaj olarak şık ve sade. Ama çok ağır ve kaliteli değil tabi ki. Bu seride birbirinden güzel, doğal, pigmentli renkler var. Mat ve ya parlak renk seçenekleri mevcut. Nude serisi adı üstünde nude ve herkesin kullanımına uygun renklerden oluşuyor.

essence i love nude
Essence I Love Nude Far

Bende bulunan bu renk mat yapıda. Pek çok kişi için belki de düz beyaz fardan farksız. Bence kırık beyaz tadında bir renk. Benim göz kapaklarım ten rengime göre oldukça koyu. O nedenle çok da uymadı. Ama kardeşime cuk diye oturan bir renk oldu. Kapatıcılığı, pihmentasyonu çok güzel. Ben parmakla uygulamayı seviyorum ve bu durumda tozutma söz konusu değil. Bence serinin diğer renklerine de bakmakta fayda var. Fiyatı 9-10 lira arasında. Nefis bir kahve rengi var. Ben yapı olarak Flormar terracota farlara biraz da olsa benzettim. Bu rengi pek çok ten rengi için kullanışsız. Mat olduğu için aydınlatıcı olarak kullanılmaz. Ama kaliteleri ile diğer renklere bakmaya değer.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 3430 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com