Essence I Love Stage Far Bazı..

Essence I Love Stage Far Bazı

İyi bir makyaj için ten makyajı kadar göz makyajını da sabitlemek çok önemli artık. Özellikle iyi bir far bazının pigmentasyonu az farlarda bile şahaneler yaratabildiğini biliyoruz. Benim bugüne kadar kullandığım en iyi far bazı Too Faced Shadow Insurance  far bazı idi, ne yazık ki markanın ülkemizden çekilmesi nedeni ile bu baza artık ulaşamıyoruz. Onun yerine değişik alterantifler var tabi, bugün bunlardan en uygun fiyatlı ve en kolay erişilebilir olanından Essence I Love Stage göz bazından bahsedeceğim.

Essence I Love stage baz
Essence I Love stage far bazı

Essence önceleri sadece Gratis’de satılırken şimdi Rossmann, Carrefour gibi yerlerde ve hatta online olarak da 9.25 TL.’ye  Renkli Dükkan da satışta bulunuyor. Bu far bazını sık sık görmesem de hala büyük stand olan bazı Gratis’lerde bulmak mümkün, ben buldukça 2-3 alıp yedekliyorum.

essence2
Essence I Love Stage far bazı

Uygulama aplikatörü sünger uçlu ve çok pratik göz üstüne hatta bazen altına da kapatıcıdan önce uygulayıp parmağımda dağıtıyorum. Burada esas yapmanız gereken göz üstü, altı artık nereye sürecekseniz o bölgenin çok iyi nemlenmiş olması, yoksa kalın dokusundan ötürü kolay dağılıp emilemeyebiliyor.

essence far bazı
Essence I Love Stage far bazı

Görüntüsü bu şekilde aynı bir kapatıcı gibi oldukça yoğun ama dağıtılınca bu renk cildinize bütünleşiyor.

 

essence baz
Essence I Love Stage far bazı

Gelelim etkisine, sürdüğüm farı iyi koruyor, genelde ter gözümden akmazsa farım yerinde sabit duruyor. Onun dışında farın rengini de iyice vermesine sebep oluyor. Yukarıda sağda baz olmadan, solda bazlı uygulama görüyorsunuz.

En iyisi diyemeyeceğim tabi ama dediğim gibi en uygun fiyatlı ve kolay ulaşılabilir, ayrıca günlük makyaj için ortalama bir göz bazı arayışında iseniz şans verin derim.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 2873 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 2.1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir