Essence Kaş Farı

essence kaş farı

Essence Kaş Farı

Yeni bir haftaya sorunsuz bir başlangıç yapmak dileğiyle herkese Merhaba 🙂

Son zamanlarda giderek popülerleşen bir markanın benim için en faydalı ürünü ile karşınızdayım. Essence Kaş Farı , kaş kalemlerinin yerini alacak olan muazzam bir ürün. Yaklaşık olarak 4-5 ay önce denedim bu ürünü. Normalde kaş kalemi bile kullanmıyordum. Bir gün denk gelince denemek için aldım ve o günden beri ” kaş farım olmadan asla” sloganı ile yaşamaya devam ediyorum:) Kaşları seyrek ve renkleri açık olan bayanlar için ideal.

essence kaş farı
Essence Kaş Farı

Set içerisinde bir fırça ve üç adet kaş şekli için şablon bulunuyor. Renkler bir açık bir koyu şeklinde . Ben genelde önce açık ile başlayıp yavaş yavaş koyultuyorum ki daha doğal dursun. Ürünü kullananlardan duyduğum kadarı ile kaş fırçasından pek memnun kalınmamış. Boyutu biraz fazla küçük ama ben sanırım alıştım.

essence kaş farı
Essence Kaş Farı

Kaş şablonlarına da gerek duyacağınızı sanmıyorum yani o şablonlar ekstra bir işlem gerektiriyor:( O yüzden ben daha hiç denemedim. Yaz ayları da geldiği için cildimiz artık ağır makyajları kaldıramayacak kadar nemleniyor. Bu yüzden özellikle günlük yaşamınızda bir kaş farı ve bir rimel hayat kurtaracaktır. Fiyatı 8-10 tl arası değişiyor. Boyutu küçük gelebilir ama ben daha ilk aldığım farı kullanıyorum yani bir 4-5 ay olmuştur. Uzun bir süre kullanılıyor yani:)

Denemenizi tavsiye ediyorum:) İyi haftalar..

Toplam Ziyaret: 2713 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir