Essence Kaş Rimeli

essence kaş rimeli

Essence Kaş Rimeli

Merhabalar

Yepyeni bir haftaya başlarken sizlere yeni tanıştığım bir üründen bahsetmek istedim.

Eğer siz de
● doğal
● sabit
● abartı durmayan
● net görüntü
● keskin bakış

Vaat eden kaslarınız olsun istiyorsanız,sizler için bir ürün önerim var. Ürünü merak ediyorsanız buyrun

 

Essence markasını Gratis mağazaları ile daha yakından tanır olduk. Nedeni ise bir çok ürün yelpazesini indirimler ile tanışma fırsatı bulup deneyimliyoruz.
Bu hafta bahsettigim ürün ise şeffaf rimel olarakta geçen bir urun. Bu ürün kutusu gibi küçük görünümlü ama oldukça verimli. 1 yıl kullanımınız mümkün.

essence kaş rimeli
Essence Kaş Rimeli
essence kaş rimeli
Essence Kaş Rimeli

Ürünü biraz incelterek de kullanabilirsiniz. Eğer sert ve cok sabit görünüm istemez iseniz,ama normal durumu ile de kullanabilirsiniz.
Ürün indirim zamanlarında 7 tl gibi bir fiyat. Unutmadan erken yaz indirimi ile gratis te suan çoğu üründe %40 indirim mevcut
Soylemedi demeyin.

essence kaş rimeli
Essence Kaş Rimeli

Sizlere arkadaşım da deneyimlediğimiz ürünü  paylaşmak istedim. Sonuncu fotoğrafta daha parlak net kaşları var ve inanın çok farkediyor.

Mutluluk haberleri aldığınız , sevgi dolu geçirdiğiniz güzel bir hafta diliyorum

Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 3917 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: