Essence Lash Base Mascara Bazı

Essence_lash_ base_ mascara

Essence Lash Base Mascara Bazı

Merhaba 🙂
  
Bu hafta sizlere uzun zamandır deneyimlediğim Essence Lash Base Mascara bazından bahsetmek istiyorum. Her ürün incelememde bahsettiğim gibi rimel makyajın en temel parçasıdır.Bu ürün de tamamen rimeli destekleyici,daha dolgun ve daha hacimli kirpiklere sahip olmamız için biçilmiş bir kaftan gibi..

Essence lash base mascara
Essence Lash Base Mascara

Normal şartlarda Gratis mağazalarında 10-15 TL karşılığında bulabileceğimiz bu ürün, blogger ve vlogger arkadaşlarımızın tavsiyeleri üzerine bulunamaz hale geldi 🙂 Ben, aynı fiyata başka bir ülkede bulabildim.

Gelelim olumlu ve olumsuz yönlerine..

Olumlu yönü, resimde de gördüğünüz gibi gerçekten hacim ve dolgunluk katıyor kirpiklere. Rimelden önce sürüyoruz ve 1-2 dakika kurumasını bekliyoruz. Sonrasında üstüne rimeli uyguluyoruz. Makyaj sürecini uzatıyor olsa da, sonucun değdiğine inanıyorum. 9 ml ve 2 aydır kullanıyorum. Bereketli gibi duruyor 🙂 Olumsuz yönü ise, resimde de gördüğünüz gibi, beyaz renge sahip bir baz. Sürüldüğünde kirpikler bembeyaz oluyor ve sonrasında kapatması zaman alabiliyor. Fakat dediğim gibi sonuca kesinlikle değiyor.

Resimde kullandığım rimeli merak edenler,daha evvel yayınladığım inceleme yazımı okuyabilirler.

Essence Lash Base Mascara Bazı

Tavsiyeci olduğumu bildirir, herkese musmutlu hafta sonları dilerim..

Toplam Ziyaret: 5781 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

14 thoughts on “Essence Lash Base Mascara Bazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir