Essence Lash Base Mascara Bazı

Essence_lash_ base_ mascara

Essence Lash Base Mascara Bazı

Merhaba 🙂
  
Bu hafta sizlere uzun zamandır deneyimlediğim Essence Lash Base Mascara bazından bahsetmek istiyorum. Her ürün incelememde bahsettiğim gibi rimel makyajın en temel parçasıdır.Bu ürün de tamamen rimeli destekleyici,daha dolgun ve daha hacimli kirpiklere sahip olmamız için biçilmiş bir kaftan gibi..

Essence lash base mascara
Essence Lash Base Mascara

Normal şartlarda Gratis mağazalarında 10-15 TL karşılığında bulabileceğimiz bu ürün, blogger ve vlogger arkadaşlarımızın tavsiyeleri üzerine bulunamaz hale geldi 🙂 Ben, aynı fiyata başka bir ülkede bulabildim.

Gelelim olumlu ve olumsuz yönlerine..

Olumlu yönü, resimde de gördüğünüz gibi gerçekten hacim ve dolgunluk katıyor kirpiklere. Rimelden önce sürüyoruz ve 1-2 dakika kurumasını bekliyoruz. Sonrasında üstüne rimeli uyguluyoruz. Makyaj sürecini uzatıyor olsa da, sonucun değdiğine inanıyorum. 9 ml ve 2 aydır kullanıyorum. Bereketli gibi duruyor 🙂 Olumsuz yönü ise, resimde de gördüğünüz gibi, beyaz renge sahip bir baz. Sürüldüğünde kirpikler bembeyaz oluyor ve sonrasında kapatması zaman alabiliyor. Fakat dediğim gibi sonuca kesinlikle değiyor.

Resimde kullandığım rimeli merak edenler,daha evvel yayınladığım inceleme yazımı okuyabilirler.

Essence Lash Base Mascara Bazı

Tavsiyeci olduğumu bildirir, herkese musmutlu hafta sonları dilerim..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 5606 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 14 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/