Essence Matte Lipgloss

essence mat ruj

Essence Matte Lipgloss

Merhaba,

Bugün sizlerle Essence Matt Lipgloss’ları konuşmak istiyorum. Daha evvel Essence markasında stay matt rujlar vardı ve yapılarına hastaydım. Onlar piyasadan kalktı, yerine bunlar geldi. Yapılarını aynı zannedip balıklama atladım. Her zamanki Tavsiyesever işte 🙂

essence mat ruj
Essence Matte Lipgloss

Klasik lipgloss ambalajında olan bu ürünü ben maalesef dudaklarımda kullanamıyorum. Benim kullandığım en kötü mat lipgloss. Dudaklarımda pütür pütür duruyor. Kesinlikle opak bir görüntü elde edemiyorum 🙁 Oysa ki eski ürünü ne güzeldi. Homojen,dağılmıyor. Evet, renkleri tek kelimeyle nefis. Ama dudaklarımda bu renkleri göremeyeceğim malesef 🙁 Zaten kokuları bana çok kötü geldi. Dudaklarımda iken kokusuna tahammül edemem sanırım.

essence matt effect
Essence Matte Lipgloss

Sol tarafta olan kırmızı tonlarında olan rengin adı 07 Silky Red. Yanında bulunan renk ise 05 Velvet Rose. Her iki rengi de gören herkes beğenir bence. Peki ben bu ürünleri nasıl değerlendiriyorum. Krem allık gibi kullanıyorum . Evet evet şaka değil. Krem allık olarak çok ama çok memnun kaldım. Ysl Kiss and Blush ayarında bir ürün zaten. Yanaklarımda mat oldukları için asla yapış yapış bir durum söz konusu değil. Bende en kalıcı allıklardan oldu. Bir iki nokta yanaklarıma dokundurup dağıtıyorum. Çok beğendim. Ysl Babydoll ürününe dupe ilan ediyorum kendilerini.

Siz bu rujları kullanıyor musunuz? Bence allık olarak denemedi iseniz bir şans verin 🙂

Görüşmek üzere…

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2.5]

Toplam Ziyaret: 3589 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com