Essence Nude Paleti

essence-all-about-nude-eyeshadow02

Merhabalar,

Anne kız ikimiz de alışveriş yapmayı çok sevenlerdeniz. Hele de konu makyaj ise, başka türlü olur bizim alışverişlerimiz. Evde makyaj yapmayı seven iki kadın olunca alınması gereken makyaj malzemeleri artıyor doğal olarak. Hiç eksiğimiz bitmiyor maalesef.  Yine böyle bir alışveriş akşamında günlük kullanım için aldığım Essence‘nin Nude Paleti‘nden bahsetmek istiyorum sizlere.

Uzun zamandır evdeki farlarımı yenilemeyi ve makyaj çantamın içine sığabilecek küçük bir nude paleti almak istiyordum.

Gratis‘te başka şeyler bakarken fazla çeşit olmamasına rağmen Essence standındaki nude paleti dikkatimi çekti.

Ürün hakkında fazla bilgim yoksa genelde satış temsilcisine danışır onun fikrini almaya çalışırım. O akşamki bayan arkadaş bizimle bayağı ilgilendiğinden hem kendi beğendiğim hem de onun tavsiyesine uyduğum için far paletini almaya karar verdim.

İyi de yapmışım 🙂

Benim aldığım ve görselde paylaştığım  All about nude 01  numaralı paleti. Ayrıca 02 all about candies, 03 All about sunrise, 04 All about tropical island far paletleride mevcut. Daha detaylı inceleme için, tık tık ➡ Essence

Far paleti günlük kullanım için ideal. Renk tonları birbirine çok yakın. Koyular daha belirgin durmakta. Birkaç renkle oynayarak gölgelendirme uygulamak  gayet başarılı. Sürümü son derece yumuşak ve kolay dağılabilen cinste. Kalıcılığı ile ilgili bir şey söylemek gerekirse; Ben hem far bazı kullanarak, hem de kullanmayarak iki farklı şekilde denedim ve gün boyu göz kapağımda kaldığını gördüm. Akşam makyajımı temizlerken ne kadar kalıcı olduğunu fark ettim.

Far paletine baktığınızda sedefli gibi gözüküyor ama gözünüzün üstünde o şekilde durmuyor. Kremsi bir dokunuşu var. Sürüşü ve dağılışı eşit şekilde. Ben bir  numaradaki rengi highlight olarak göz kapağıma, burun kenarlarıma ve göz pınarlarıma, gözaltlarıma kullanabiliyorum. Hafif uyguladığımda ışıltı verdiğini görebiliyorum. Sedefli değil, ışıltılı bir görünüm sağlıyor. Daha koyu sevenler fırçasını veya aplikatörünü hafif ıslatarak kullandığında koyu bir renk edilebilir. Ben her şekilde denedim ve test ettim.

tonlar
Essence Nude Paleti

Günlük kullanım için ideal, taşınabilir boyutta oluşu, hele de fiyatının 13,99 TL olduğunu varsayarsak alınabilecek iyi ürünler arasında yerini alabiliyor bence.

Ürünü Essence internet mağazasından veya Gratis’lerden alabilirsiniz.

Deneme fırsatınız olduğunda yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Sevgiler,

Elmas

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 22 Ortalama: 3.1]
Toplam Ziyaret: 15697 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com