Essence Pureskin Anti-Spot Compact Powder

ESSENCE PURESKİN ANTİ-SPOT COMPACT POWDER

Essence Pureskin Anti-Spot Compact Powder

Herkese merhaba

Bilen bilir daha önce bahsetmişimdir karmadan yağlıya dönük bir cildim var. Yaz kış özellikle de T bölgem yağlanır, parlar ve sivilce oluşumuna elverişlidir. Buna rağmen gözenekleri tıkadığı için çok sık pudra kullanmaktan kaçınırım. Genelde pudralar da aradığım özellik matlaştırsın ama gözenekleri de kapatmasın. Bu tarzda bir pudra arayışındayken Essence markasının sivilce karşıtı bir cilt bakım serisi çıkardığını duydum. Bu serinin içinde de bugün bahsedeceğim pudrayı görünce almak ve denemek istedim.Normal fiyatı da 11 lira olan bu pudrayı bir indirim döneminde 6 tl ye aldım ve aldığımdan beri de T bölgemde severek kullanıyorum.

Essence markasının bu Pureskin serisindeki tüm ürünler sivilce karşıtı ve içlerinde salisilik asit içeriyor. Seride temizleme jeli, tonik, peeling, krem gibi cilt bakım ürünlerinin yanında BB cream, kapatıcı ve pudra da var. Serideki tüm ürünler uygun fiyatlı ve özellikle genç ciltlerde vaat ettikleri etkiyi yerine getiriyorlar.

ESSENCE PURESKİN ANTİ-SPOT COMPACT POWDER
Essence Pureskin Anti-Spot Compact Powder

Pudranın 4 rengi olması lazım bende ki 03 nude rengi. Kapatıcılığı azdan ortaya dönük ve rengi ciltle bütünleşiyor hemen.

ESSENCE PURESKİN ANTİ-SPOT COMPACT POWDER
Essence Pureskin Anti-Spot Compact Powder

Yapısı çok ince, gözeneklere dolmuyor, gün içinde 4-5 saate kadar dayanıyor. T bölgemde verdiği matlık başarılı ama tazelemek gerekiyor elbete tüm gün o matlık kalmıyor.

ESSENCE PURESKİN ANTİ-SPOT COMPACT POWDER
Essence Pureskin Anti-Spot Compact Powder

Rengi benim cildim ile tam oldu. Renk skalası başarılı. 2 pembe 2 tane de sarı alt tonlu renk var. Kullandığım süre boyunca sivilce veya benzeri sorunla karşılaşmadım. Genelde T bölgemde kullansam da göz altlarım da kapatıcıyı sabitlemede kullandığım vakit sabitlemede başarılıydı. Ben sabitlemesini, matlaştırmasını, yapısını, uygun fiyatlı olmasını çok sevdim. Gratis ve Rossmann marketlerde bulabilirsiniz. Özellikle genç ve sivilceye yatkın bir cildiniz varsa özellikle alın deneyin derim.

Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın ve takipte kalın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 4]

Toplam Ziyaret: 2547 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com