Essence Smokey Eyes Set

Herkese merhaba,

Bugün sizlerle tanıştıracağım ya da tanışıklığınızı pekiştireceğim ürün Essence Smokey Eyes Set. Güzel bir makyaj için doğru ürünlere ihtiyacımız var, pahalı ürünlere değil. Önce burada bir anlaşalım. Fiyat-performans açısından çok beğendiğim markalardan biri Essence. Biliyorsunuz ki Almanya’dan geliyor ülkemize.

Lafı fazla uzatmadan,bende olan rengi 02 smokey day. Kendinden ışıltılı birbirine çok güzel geçiş sağlayan, bütünlük yaratan renkler ve bazla birlikte kullanıldığında 10 saate kadar dayandığını gördüm. Seyahatte, çantada taşınabilmesi açısından çok ergonomik ki bu benim için altın değerinde. 1 yıla yakındır kullanıyorum, daha azalmadı bile. Bu anlamda da çok bereketli.

essence-smokey-eyes-set
Essence smokey eyes set

İsterseniz tek rengini tüm göz kapağınıza, isterseniz 3 rengi birden smokey eyes uygulamasıyla kullanabiliyorsunuz. Gratis, Eve, Rossman gibi kozmetik mağazalarında satıldığı gibi, kozmetik sitelerinde de bulmanız mümkün. Fiyatı 10-11 TL civarında. Bol pigmentasyona sahip bir far seti için çok çok uygun.

essence-smokey-eyes-set
Essence smokey eyes set

Fikir edinebilmeniz için farklı ışıklarda çekmeye çalıştım. Denemenizi, kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Sevgiyle kalın.. 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1123 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/