Essence Stay Natural Concealer

Mutlu haftalar.

Afrika sıcağı dedikleri şey gelmiş olsa gerek. Yaz gelsin yaz gelsin diye tutturan ben bile tamam artık dedim. Bu yaz günün de makyaj yapmak bile imkânsız gibi. Hafif bir BB krem ya da kapatıcı benim için yeterli oluyor. Essence Stay Natural Concealer bu aylar için kurtarıcı ürünüm.Ben bu ürünü daha önceden de kullanmıştım bittiğinde farklı marka denemek için değiştirince bir daha almamıştım. Yakın zamanda tekrar elime geçen ürün her zaman ki gibi oldukça başarılı.  Özellikle gözaltı kapatıcısı olarak istediğim başarıyı veriyor tabii çok yoğun damarlar ya da çok koyu gözaltlarınız yoksa.  İstenmeyen unsurları tamamen yok etmese de cilt dengesini eşitlemek için ideal.

Essence Stay Natural Concealer

Daha kontrollü hale getiriyor cildi.  Yumuşak yapısıyla da parmağınızla ya da sünger ile hafif dokunuşlar yaparak uygulayabilirsiniz.Her ten rengine uygun ürün var benim cilt rengime bir tık açık kasada ben 1 numarasını tercih ediyorum. Hem aydınlatıcı gibi, oluyor hem de kapatıyor. Ürün mekanizması biraz ilginç. İlk aldığımda biraz zorlanmadım desem yalan olur. Alt kısmını döndürdüğünüz de tik sesi duyuyorsunuz bu da ürünün çıkmaya başladığını gösteriyor.

Essence Stay Natural Concealer

Ürünün bir eksisi uzun süre ciltte durduktan sonra çizgi çizgi bir görünüm yaratıyor. Ayrıca ürün kısa süreli kullanım sonrası bitiyor ama tabii fiyatı 7 TL olduğu için bu bir sorun değil. İhtiyacınız varsa deneyim ederim.

İyi tatiller

Toplam Ziyaret: 896 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir