Essence Suya Dayanıklı I Love Extreme Volume Maskara

 

Herkese merhaba 🙂

Bugün sizlerle bir süredir kullandığım maskaralardan biri olan Essence Suya Dayanıklı I Love Extreme Volume Maskara‘dan bahsetmek istiyorum. Suya dayanıklı ürünler genelde tercih edilen ürünler olmasına rağmen performans olarak beklentiyi karşılamazsa o zaman da kullanmanın ne yazık ki bir anlamı kalmıyor. Essence in bu maskarası ise hem performans olarak üst sıralarda yer alırken hem de suya dayanıklı olması tercih sebebi oluyor tabi benim için 🙂

Neden böyle dedim çünkü;

Herkesin memnun olduğu maskaradan siz de memnun kalır mısınız?

Memnun kalmayabilirsiniz çünkü insanlar nasıl birbirinden farklı ise kirpik şekil ve yapısı da birbirinden farklı oluyor. Mesela kısa kirpikleriniz varsa tombik maskaralar ne kadar işlevsel ne kadar faydalı olursa olsun sizin bir işinize yaramaz çünkü o tombikliği saracak kirpik lazım ki amaca uygun görevini yerine getirebilsin. Çok fazla bu konuya değinmeden örnek vermek istedim sadece 🙂

Kendi kirpik yapınızı ve şeklinizi biliyorsanız ve Essence Suya Dayanıklı I Love Extreme Volume Maskara nın fırçası gibi fırçalar tercih edip memnunsanız mutlaka bu maskarayı da seveceksiniz.

Günün erken saatlerinde kullanıp bütün gün akmaması, kirpiklerimi ayırması benim hoşuma gitti. Ayrıca çıkartırken de bir zorlanma yaşamadım.

essence maskara
Essence Suya Dayanıklı I Love Extreme Volume Maskara

Fiyat olarak da genel anlamda Essence markası zaten uygun olduğu için bence fiyatına göre de performansı başarılı bir maskara.

Essence ürünleri satan her yerde bu ürüne ulaşabilirsiniz.

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Takipte Kalın 🙂 Görüşmek üzere 🙂

Toplam Ziyaret: 783 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir