Essence The Velvets Matt Eyeshadow – 02 Almost Paachy

Merhaba kızlar,
Bir far sever olarak yeni bir far inceleme yazısıyla daha karşınızdayım. Nude tonlardaki farların daha kullanışlı olduğunu bildiğim için sizlere bir nude far incelemek istedim ve Essence The Velvets Matt Eyeshadow – 02 Almost Paachy ‘i sizler için incelemeye karar verdim.
Essence kozmetik, hem ürünlerinin başarısıyla hemde uygun fiyatıyla hepimizin çok sevdiği ve en azından bir tane de olsa ürününü denediğimiz bir marka. Daha önce rujlarını, farlarını, maskara, oje, allık, fondöten, lipliner, eyeliner bb kremini denediğim bir markaydı. Fiyatına göre ürünlerinin başarılı bulduğumu da söylemeliyim. Hayatımın maskarası Essence kozmetiğe ait maalesef artık satışı yok 🙁 Ojeleri de hem uygun fiyatlı hemde başarılı kısaca markanın bendeki izlenimi oldukça olumlu.
Gördüğünüz gibi çok temiz nude bir rengi var.Göz kapağımı kolayca eşitliyor. Pigmantasyonu oldukça başarılı.Fırçayla da uygulanabiliyor elle de. Ben her iki şekilde de uyguladım çok sevdim. Essence markası; Renkli Dukkan.com , Rossmann, küçük bujiteriler, Kozmela gibi yerlerde bulunuyor ve benim denk geldiğim haliyle brule farından daha kolay ulaşılıyor. Fiyatı normal haliyle 6-7 tl arasında olması lazım. İndirime girmiyor genellikle ama bu fiyatı da oldukça uygun. Denemenizi öneririm.
Benim sevdiğim nude farlarımdan olan Essence The Velvets Matt Eyeshadow – 02 Almost Paachy ile ilgili deneyimlerim bunlardı, umarım hoşunıza gitmiştir. Faydalı bir yazı olması dileğiyle kendinize iyi bakın 🙂
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1092 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com