Essence The Velvets Matt Eyeshadow – 02 Almost Paachy

Merhaba kızlar,
Bir far sever olarak yeni bir far inceleme yazısıyla daha karşınızdayım. Nude tonlardaki farların daha kullanışlı olduğunu bildiğim için sizlere bir nude far incelemek istedim ve Essence The Velvets Matt Eyeshadow – 02 Almost Paachy ‘i sizler için incelemeye karar verdim.
Essence kozmetik, hem ürünlerinin başarısıyla hemde uygun fiyatıyla hepimizin çok sevdiği ve en azından bir tane de olsa ürününü denediğimiz bir marka. Daha önce rujlarını, farlarını, maskara, oje, allık, fondöten, lipliner, eyeliner bb kremini denediğim bir markaydı. Fiyatına göre ürünlerinin başarılı bulduğumu da söylemeliyim. Hayatımın maskarası Essence kozmetiğe ait maalesef artık satışı yok 🙁 Ojeleri de hem uygun fiyatlı hemde başarılı kısaca markanın bendeki izlenimi oldukça olumlu.
Gördüğünüz gibi çok temiz nude bir rengi var.Göz kapağımı kolayca eşitliyor. Pigmantasyonu oldukça başarılı.Fırçayla da uygulanabiliyor elle de. Ben her iki şekilde de uyguladım çok sevdim. Essence markası; Renkli Dukkan.com , Rossmann, küçük bujiteriler, Kozmela gibi yerlerde bulunuyor ve benim denk geldiğim haliyle brule farından daha kolay ulaşılıyor. Fiyatı normal haliyle 6-7 tl arasında olması lazım. İndirime girmiyor genellikle ama bu fiyatı da oldukça uygun. Denemenizi öneririm.
Benim sevdiğim nude farlarımdan olan Essence The Velvets Matt Eyeshadow – 02 Almost Paachy ile ilgili deneyimlerim bunlardı, umarım hoşunıza gitmiştir. Faydalı bir yazı olması dileğiyle kendinize iyi bakın 🙂
Toplam Ziyaret: 1116 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir