Estee Lauder Göz Makyaj Temizleyicisi

Estee Lauder Göz Makyaj Temizleyicisi

Selamlar :))

Bu hafta sizler için tanıtacağım ürün, Estée Lauder göz makyaj temizleyicisi. Makyaj yapmak ne kadar eğlenceli olsa da o makyajı çıkartmak bana hep işkence gibi geliyor. Yıl olmuş 2016 biz halen sil,yıka,aman toniği unutma, serum sürdün mü bilmem ne bilmem ne. Ağız tadıyla makyaj bile yapamaz oldum sırf akşam silme işkencesinden dolayı. Neyse ki makyaj silme zamanını en aza indiren ürünler var. Bunlardan biri de Estée Lauder göz makyaj temzileyicisi.

Göz Makyaj Temizleyicisi
Estee Lauder Göz Makyaj Temizleyicisi

Göz makyajını temizlemenin yanında, dudak makyajını da silen bir ürün bu. Yağsız bir yapısı var. Göz altlarında beyaz nokta çıkardığı için çift fazlı ürünlerden uzak duruyorum. Kullandığım süre boyunca göz çevreme zarar vermediği için, severek kullandığım bir temizleyici oldu. Makyaj malzemelerimi seçerken suya dayanıklı ürünlerden uzak duruyorum. Kirpiklerimi körü körüne yapışmış bir rimel tercihim ve favorim değil, o sebeple suya dayanıklı makyajı çıkartma konusunda ne kadar başarılı yada vasat yorum yapamayacağım. 

Göz Makyaj Temizleyicisi
Estee Lauder Göz Makyaj Temizleyicisi

 

Günlük makyajımı tek disk pamukla iyi temizliyor, gece yaptığım makyajıysa iki tane disk pamukla komple temizlemiş oluyorum. Yağsız olmasına rağmen makyajı temizlemede başarılı. Zorlanmadan hızlı bir şekilde göz makyajımı ve rujumu silebiliyorum.

Göz Makyaj Temizleyicisi
Estee Lauder Göz Makyaj Temizleyicisi

Yağ içermeyen formülüyle Estée Lauder göz makyajı temizleyicisi benim favorim oldu. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak testten geçmiş bu ürün ayrıca kontak lens kullanan içinde uygunmuş. Hassas bir göz çevreniz varsa tavsiye ederim. Sizlerin bana tavsiye edeceği yağsız bir göz makyajı temizleyicisi var mı?

Toplam Ziyaret: 1357 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

3 thoughts on “Estee Lauder Göz Makyaj Temizleyicisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir