Esterel Dipliner

Merhaba,
Bugün sizler Esterel markasına ait bir diplinerdan bahsetmek istedim. Dipliner veya eyeliner makyajımda sürekli kullandığım ürünler. İşim gereği her gün makyaj yapınca da fazlaca marka deniyorum, deneyimliyorum. Kimi benimle yoluna devam ediyor kimi edemiyor.

Esterel Dipliner

İşte bu dipliner da bunlardan biri. Uzun süredir deniyorum. Bugün de evden çıkmadan fotoğraflarını çektim, Yine çok uzaklara geldim buradan da sizlere ürün hakkındaki fikrimi artık yazayım dedim.

Esterel Dipliner

Klasik dipliner fırçası, aşırı sert değil. Kontrollü kullanmak mümkün yani. Islak yapıda ve bunu uygulama esnasında hissediyorsunuz. Ama kuruması uzun sürmüyor.

Çok ince çizgi yazık ki çekmek biraz zor bu ürünle. Benim elim alışık sorun olmuyor ama bu gibi ürünlerin uygulamasında pratik olmayanlar için o dip, ince çizgiyi oluşturmak biraz güç. Olur mu olmaz mı derken bir eyeliner çizimi çıkabilir karşınıza.

Esterel Dipliner

Rengini güzel veren bu dipliner fazla kalıcı değil. Ben kısa görevlerimde kullanmayı uygun gördüm. Aksi takdirde göz makyajı tazeleme gibi bir vaktim olmuyor görev başında.

Bir önemli nokta da silinmesindeki gariplik. Kendi kendine yok olmaya başlaması parçalanarak oluyor. Yani çizgi bütünlüğü kayboluyor. Kesik kesik, bölük pörçük bir görüntü. Sıradan bir ürünle çıkarmaya kalkarsanız zorluyor sizi.

4 ml olan bu minik ürünün fiyatı 14-15 lira civarı. Sevdim mi derseniz, renklerindeki doyuruculuğu, pigmenti ve parlaklığı sevdim ama kalıcı olmaması ve parçalana bölüne siliniyor olması düşündürüyor işin açığı.

Mutlu haftasonları diliyorum..

Toplam Ziyaret: 381 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir