Esterel Göz Kalemi

Esterel Göz Kalemi

Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta sizlerle yeni tanıştığım bir ürünü konuşmak istiyorum. Esterel Göz Kalemi daha önce hiç kullanmadığım bir üründü. Uygun fiyatlı bu göz kalemi Misspera sitesin 4 Lira gibi bir fiyata satışta. Ayrıca bu Alman markası kaleme bazı kozmetikçilerde denk gelmek mümkün.

Esterel Göz Kalemi
Esterel Göz Kalemi

Ürünün bende olan rengi 419 Dark Blue. Oldukça güzel bir lacivert rengi olduğunu söylemem mümkün. Alman malı olduğunu üzerinde de görmek mümkün. Genelde Alman malı her ürünü kaliteli bulurum. 

Esterel Göz Kalemi

Çok yumuşak yağ gibi olan bu kalemin ucu kolay kolay kırılmıyor.

Esterel Göz Kalemi
Esterel Göz Kalemi

Göz kalemlerinin bazıları rengini opak vermez. Bu kalemde o sorun yok. Net bir eyeliner olarak kullanmak mümkün. Kalıcılık konusunda harika olduğunu söyleyemem ama 4 Liralık bir kaleme göre fena sayılmaz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1718 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com