Esterel Super Longlasting Eyeliner

Esterel Eyeliner

Merhabalar

Bu hafta sizlere Esterel göz kalemini anlatmak istedim. Esterel bir Alman markası olup,  Mat Kozmetik tarafından ülkemize getirilmiş.

Daha önce Esterel’ in dudak kalemi vardı bende. Yani markayla daha önce tanışmıştım. Sevgili Esra sayesinde göz kalemini de deneme imkanım oldu.

Geçelim şimdi yorumlarıma:

Göz kalemim “Super Longlasting Eyeliner” serisinden “402 Dark Black” renginde.

Gerçekten simsiyah. Diğer siyah göz kalemlerime elim gitmiyor bile, o derece yoğun bir siyah.

Yapısı ve sürümü yumuşacık. Yağ gibi kayıyor derler ya cidden tek sefer yetiyor. Üstünden tekrar geçmeye gerek kalmıyor.

esterel-goz-kalemi
Esterel Göz Kalemi

Herhangi bir dağılma, bulaşma gibi bir sorunla karşılaşmadım. Ki bende genellikle kalemler göz altlarıma bulaşır. Kesinlikle böyle bir durum olmadı.

Gözlerim hassas olduğu için her göz kalemini kullanamıyorum. Batma, sulanma ve kaşınma gibi durumlarla ister istemez karşılaşıyorum. Bu kalemde herhangi bir alerjik reaksiyon oluşmadı.

Kalem ciddi anlamda kalıcı. Sürdükten sonra kaç saat geçerse geçsin ilk sürüldüğü gibi kalıyor.

Temizleme sütü ile çok kolay çıkıyor.

Fiyat konusunda herhangi bir şey söyleyemem ama daha önce de aldığım için uygun fiyatlı bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Hatta bazı alışveriş sitelerinde fiyatı 4-6 TL arası satılmakta.

Sevgiler…

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 1294 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirÇiğdem Kesik

Yazar Hakkında

(41 yazısı var )

Merhabalar.
Ben Çiğdem. Makyajı, kozmetik ürünlerini, gezmeyi, keşfetmeyi, doğa fotoğrafları çekmeyi çok seven biriyim. Bankacılık okudum ama TV’ de zevkle çalışıyorum ve Görkem’ in annesiyim:)
Makyaja dair herşeyi çok seviyorum. Bilmeyenler için www.makyajlikareler.blogspot.com.tr sitesinin sahibiyim. Bu platformda yazı paylaşmaktan onur duyuyorum. Burada yazı olarak önceliğim makyaj ve kozmetik olacak. Ama değişik yazılarla da karşınıza geleceğim.

Web sitesi: