Esthederm Paris Lightening Buffing mask ve Gentle Deep Pore Cleanser İncelemesi

Esthederm Paris Lightening Buffing mask_ ve_ gentle_deep_pore-cleanser

Esthederm Paris Lightening Buffing mask ve Gentle Deep Pore Cleanser

Merhaba

Sizler için bu hafta Esthederm Paris ürünlerinden Lightening Buffing mask ve gentle deep pore cleanser i anlatacağım.

İkisi de kullanıp memnun kaldığım ürünler haftada iki kez yapıyorum. Kokuları yok ve alerjik değiller. Şimdi size kullanımını da  resimler ile anlatacağım.

Öncelikle Deep Pore Cleanserden bahsedeceğim.

Kremsi bir yapısı var. Yüzümüzü ıslatıp ıslak yüzümüze sürüyoruz sonra ılık su ile duruladığımızda yüzümüzü çizmeden temizlemiş oluyor.  Ürün 75 Ml. lik ambalajında satılıyor ve fiyatı yaklaşık 80 TL civarında. Bir çok online satış sitesinde ve kozmetikçilerde bulabilirsiniz. 

 Esthederm Paris Lightening Buffing mask_ ve_ gentle_deep_pore-cleanser
Deep Pore Cleanser

 

 Esthederm Paris Lightening Buffing mask_ ve_ gentle_deep_pore-cleanser
Deep Pore Cleanser

Arkasından Lightening Buffing maska sıra geliyor.

Gene yüzümüzü hafif ıslatıp krem şeklindeki maskeden yüzümüze ovalayarak sürüp bir süre bekliyoruz. Arkasından kuruma yaptığında ovalarken dökülmeye başlıyor. Bu yüzden bu işlemi lavabo başında yaparsanız iyi olur. Oda 75 Ml. lik ambalajda satılıyor. Fiyatı da 100 TL civarında.

 Lightening Buffing mask
Lightening Buffing mask

En son yüzümüzü ılık su ile yıkayıp nemlendiricimizi sürüyoruz. Kesinlikle diğer peeling yada temizleyicilerden çok farklı. Çünkü genelde peeling ya da yüz yıkama jellerinde partiküller yüzümüzü çiziyor. Bunda ise hiç hissetmiyorsunuz bile. Hatta ben ilk kullandığımda alışmış olduğumdan çok farklı olunca – bu nasıl temizleyecek – cildimi demiştim ancak işlem bittiğinde yüzüm yumuşacık oldu ve  gün boyu o temizlik ve yumuşacık his devam etti. Haftada 2 defa yaptığımda çok güzel sonuçlar alıyorum.

İkisini de çok seviyorum ürünlerin devamını da almak isterim hatta bu yüzden sitelerin indirimlerini takip ediyorum çünkü bana göre sık kullandığım için biraz pahalı ürünler.

Haftaya tekrar görüşmek üzere

Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 10 Ortalama: 2.7]
Toplam Ziyaret: 2968 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: