23 Nisan Blogger Anne Çocuk Şenliği Katılımcı Yazıları

Melis Hasırcı Tezcan – Önce Kadın Sonra Anne

Aylar öncesinden planlanan özel bir etkinlik daha:

Sevgili Blogger arkadaşlarım Bloggerlar Paylaşıyorun da kurucusu Şafak’ın Dünyası-Şafak ve Şans Böceği-Nihanplanlamıştı ve başarı ile sonuçlandırdılar.

Şafakla yüzyüze tanışmamız Hüzün Sarısı Nihal’in etkinliğinde oldu. Yakın oturduğumuz için de beraber eve döndük daha çok kaynaştık.

Nihan’la ise Neşe Erberk Tursil etkinliğinde tanıştık: Ben geç kalmıştım, o ise Anadolu yakasına geçebilmek için erken ayrılmıştı. O kısa sürede bile kaynaştık:) aklımda hep o tatlı telaş içindeki şirin kadın olarak kalacak:)

Benim için çok önemli bir özellik olan Atatürkçü bir etkinlik oldu.

Yazının devamını okumak için : Önce Kadın Sonra Anne 

 

Arzu Göncü Hangül – Vanilins

 
Geçtiğimiz hafta Şans Böceği blogunun sahibi sevgili Nihan ve Şafağın Dünyası blogunun sahibi sevgili Şafak’ın davetlisi olarak, 23 Nisan temalı etkinliğe katıldım..
Giriş resimlerinden de anlaşılacağı üzere,pamuk kızımın çok eğlendiği bir gün geçirdim..
 

Yazının devamını okumak İçin: Vanilins

 

Emine Coşkun – Kakulenin Bebekleri

IMG_20150418_135109

23 nisan etkinlikleri kapsamında katıldığım güzeller güzeli iki koca yürekli annenin sevgili safagindunyasi.com blogu Şafak ve sansbocegi.com Blogunun sahibi Nihan’nın davetlisi olarak katıldığım. İki küçük sevimli canavarımın çok eğlendiği ve büyük bir keyif aldığım 23 nisan anne cocuk senliginden bahsetmek istiyorum.

Yazının devamını okumak için Kakulenin Bebekleri

 

 Zehra Abdulhadi  – Zehra’s Life

IMG_2376Sevgili Şafağın Dünyası bloğunun sahibi Şafak ile çok kısa sürede tanışmamıza rağmen sanki yıllardır tanışan iki Dost blogger gibi güzel ve kalpten bir dostluğumuz oldu. Kısa süre önce bana Sevgili Şans Böceği bloğunun sahibi Nihan ile yaptıkları bir Anne Çoçuk etkinliğinden bahsederek beni de bu etkinliğe davet ettiler ve bende bu iki güzel insanın davetini geri çevirmeyerek bu özel ve güzel günlerinde yanlarında olmak istedim.

Yazının devamını okumak için Zehra’s Life

 

Fatma Doğan – Sosyal Annem

Merhaba arkadaşlar,bloguma zorunlu biraz ara vermek durumunda kaldım ama bu ara esnasında bir çok güzel şeyler oldu,bunlardan birisi ile başlamak istiyorum.
18 Nisan Cumartesi günü sevgili blogger arkadaşlarım Nihan ve Şafak biz blogger arkadaşlarına güzel bir etkinlik düzenlediler,etkinliği takip etmek isteyen herkes  #nihanvesafakla23nisan tagi ile inceleyebilir.

 

 

 Yazıların devamını okumak İçin Sosyal Annem 

Nuket Tuzcuoğlu – Atölyenott

8 Nisan Cumartesi günü “Şans Böceği” blogunun sahibi sevgili Nihan ve “Şafağın Dünyası” blogunun sahibi sevgili Şafak’ın davetlisi olarak 23 Nisan Blogger Anne ve Çocuk Şenliğine katıldım.
Bahçelievler Muzipo Kids’de gerçekleşen etkinlikte çocuklarımız Muzipo Kids’in eğitmen ablalarıyla eğlenirken, biz annelerde hem sohbet ettik hem de sponsor firmaların ürünleri hakkında bilgi aldık. 
Çok emek verilmiş harika bir organizasyondu. Sevgili Nihan ve Şafak bizleri çok güzel ağırladılar ve etkilik bitiminde bizleri kelimenin tam anlamıyla hediyelere boğdular. Güzel bir gün geçirmenin, yeni dostlar tanımanın mutluluğu ile elimiz kolumuz dolu bir şekilde vedalaştık. Çocuklar ve anneleri için ayrı ayrı birbirinden güzel hediyeleri açarken Derin’in mutluluğunu görmeniz lazımdı 🙂
Toplam 56 firmanın sponsorluğunda gerçekleştirdikleri bu kusursuz organizasyon için arkadaşlarımı tebrik ediyorum ve davetleri için teşekkür ediyorum.
Bol fotoğraflı bir post sizleri bekliyor hemen başlayalım 🙂
 Etkinliğimizin yapıldığı Muzipo Kids lokasyon olarak çok güzel bir konumdaydı ve en güzeli ise kapının hemen önünde park yeri bulmam oldu, çoluk çocuk park yeri sıkıntısı çekmemiş olmak beni çok mutlu etti 🙂 

Yazının devamını okumak için Atölyenott

Elmas Gelincik – Bloggerlar Paylaşıyor

mekan4

Bu sene oğlumla beraber dolu dolu bir 23 Nisan haftası yaşadık.

Neler mi yaptık?

Başlıyorum anlatmaya…

Yazarlarımızdan Sevgili Nihan ve Şafak’ın birkaç aydır  üzerinde çalıştıkları #nihanvesafakla23nisan etkinliğinde

18 Nisan Cumartesi  blogger anneleri ve çocukları olarak yer aldık.

Yazının devamını okumak için Bloggerlar Paylaşıyor

Ece Çam – Derince

Evvett nere de kalmıştık kısa bi hatırlatma geçtiğimiz hafta harika bir etkinlikteydim.23Nisan blogger anneler ve çocuklarına özel sıcak samimi ortamda harika bir etkinlikti.Bir önceki postum da bahsetmiştim.Bu etkinliğin harika geçmesin de büyük katkısı olan sponsorlarımız vardı.Şimdi bir kısmını önceki yazımda ara ara geçtiğim sponsorların diğerlerini merak ediyorsanız buyrun sponsorlar geçidine:)

Aristepeynirdükkanı çocuklarımızın peyniri severek tüketmesi adına çubuklu üstelik şekilli eğlenceli peynirlerinden hediye etti.Teşekkür deriz..

Yazının devamını okumak için Derince

Şafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu – Şafağın Dünyası

Merhaba,

Geçen hafta ve bu hafta oldukça yoğun günler geçirdik. İlk defa bir blogger etkinliğinin ev sahibelerinden biriydim. Her ayrıntısını planlamak gerçekten zordu ve daha önce etkinlik düzenleyen arkadaşlarımı şimdi daha iyi anlıyorum. 

18 Nisan 2015 tarihinde 12 blogger anne ve 17 çocuğun katılımı ile, Nihan ve Şafak ile 23 Nisan Blogger Anne Çocuk Şenliği isimli etkinliğimizde , Bahçelievler Muzipo Kids’in mekan sponsorluğu yaptı bizlere. En çok dikkatimi çeken şey, eğitmenlerinin kısa sürede her çocuğun ismini ezberlemiş olmaları ve ismiyle hitap etmeleri oldu. Kendilerini kutluyorum.

???????????

 

İstanbul’un trafiği nedeniyle, mekana biraz geç kaldık biliyormusunuz? Korkunç stresli bir anı oldu bizim için. Sevgili blogger arkadaşlarımızdan erken gelenler hazırlığımıza destek oldu. Onlara bir kere daha teşekkür ediyorum. Açılış konuşmamızın ardından eğlenceye start verildi.

Yazının devamını okumak için Şafağın Dünyası

Nihan Keçeci Tali – Şans Böceği

Merhabaaaa 🙂

Öncelikle belirtmeliyim ki bol resimli ve eğlence dolu bir post okumaya başlıyorsunuz 🙂 

2 hafta önce 18 Nisan Cumartesi günü, Sevgili Şafak’la bir ilke imza attık. Bugüne kadar blog yazarları olarak birçok etkinlik veya lansmanda hep toplanırız,bu tarz organizasyonlar dışında da görüşürüz.. Düşündük ki niye hep biz,çocuklara özel bir şey olmalı ve ’23 Nisan Blogger Anne Çocuk Şenliği ‘ fikri ile aylar öncesinden çalışmalara başladık. Bizim için en özellerimize unutamayacakları bir gün yaşatmak ve hem onlara hem de annelerine güzel bir hatıra bırakmak istedik. 56 değerli firmamız da bizden desteklerini esirgemediler ve hem çocuklarımız hem de anneleri için birbirinden güzel ürünlerini hediye olarak gönderdiler.

[ Merkez 1 ‘de durum buydu 🙂 Merkez 2 ‘de bir bu kadar daha düşünün 🙂 
Yazının devamını okumak için Şans Böceği

Seyhan Tavaşoğlu – Defnenil ve Zeynep Lal

Şafağın Dünyası sitesinin sahibi sevgili Şafak.. Kendisiyle tanışıklığımız eskiye dayanır. Daha Zeynep Lâl’e hamileyken bir etkinlikte tanışmıştık. İkimizde iki çocuklu olunca iletişimimiz iyi olmuştu. Sonrasında da hiç kopmadan devam ettik. İstanbul’un iki ayrı ucunda yaşayınca pek görüşemedik ama gönüller hep bir oldu.
 
acılıs2

Şafak bir süre önce Şans Böceği sitesinin sahibi sevgili Nihan’ile birlikte 23 Nisan için çocuklarında dahil olduğu bir buluşma organize edeceğini söyleyip davet etti. Öncelikle sık görüşemesekte beni unutmayıp davetliler listesine eklediği için çok mutlu oldum.
 
 Yazının devamını okumak için Defne Nil ve Zeynep Lal

PINARLA HAYAT – PINAR ŞENOĞLU

23 Nisan haftasında aylar öncesinden aldığım davet üzerine özellikle de çocukların büyük bir keyif alacağı bir etkinliğe katıldık kuzumla birlikte 🙂
Yazının devamını okumak için Pınarla Hayat
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2120 ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir