Eubos Sıvı Cilt Temizleyicisi

Merhaba arkadaşlar,

Çok sevdiğim ve güvendiğim bir bloggerin oldukça övdüğü bu Eubos Sıvı Cilt Temizleyiciyi bende denemek istedim ve satın aldım. Hem uygun fiyatlı hem de dermokozmetik bir temizleme jeli. Pek  çok çeşidi var. Ben bu çeşidini tercih ettim. Ürünü ister yüz ister vücut temizliğinde kullanmak mümkün. Ben yapı ve amaç olarak Sebamed‘in meşhur sıvısına benzettim. Hassas ciltler için ve kuru ciltler için de uygun olduğunu duyunca hemen şans vermek istedim.  

Eubos Sıvı Cilt Temizleyicisi
Eubos Sıvı Cilt Temizleyicisi

Ürünü beğenirseniz daha büyük boylarda satılanı da var. Tıpkı Sebamed gibi. 200 ml ya da daha büyüğünü almak mümkün. Eğer banyoda vücut içinde kullanmak isterseniz kesinlikle büyük ve pompalı olanları almak mantıklı. Hem da ha ekonomik. Ürünü bende sevdim ama tekrar almak isteyecek kadar da aşık olmadım. 30-40 lira arasında satan siteler var. Bereketli bir ürün. Parfümsüz seçeneği var. Cildimi tahriş etmedi ama kurumaya sebep oldu. Bence kuru ciltler alırken biraz daha düşünmeli. Cildin kendi koruma mekanizmasına yani kendi bariyerine zarar vermediği doğru ama benim gibi kuru ciltler için doğru tercih hele de kış aylarında bu olmayabilir.

Eubos Sıvı Cilt Temizleyicisi
Eubos Sıvı Cilt Temizleyicisi

Sabun içermediği için sabuna alerjisi olanlar da tercih edebilir. Genital bölge için kullanımı sorun olur mu bilmiyorum. Online satış sitelerinde ve eczanelerde bulabilmek mümkün. Eğer kaliteli ve çok pahalı olmayan güzel bir dermokozmetik temizleme ürünü arıyor iseniz buna bir göz gezdirin.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 3.1]

Toplam Ziyaret: 1436 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com