Fa Pink Passion Koltukaltı Rolonu

Fa Pink Passion Koltukaltı Rolonu

Merhabalar;

Çoğumuzun kullandığı bazen memnun kaldığı bazense beğenmediği koltukaltı deodorandı yada rolonu vardır. Koltukaltı için tercih edilen kokularda genel olarak ilk şikayet kıyafetlerde oluşan beyaz lekelerdir. Bende bir çok ürün denememe rağmen bu sıkıntıyı zaman zaman çok yaşadım. Özellikle kokusunu çok severek aldığım birçok üründe bu hatayla karşılaştım. hatta üzerinde pudrasızdır leke yapmaz diye uyarı yazan ürünlerde bile karşılaştım diyebilirim.

Son aylarda severek kullandığım ve memnun kaldığım koltukaltı deodorantımdan bu hafta sizlere bahsetmek istedim. Çoğunuz kullanmış bile olabilirsiniz. Fa Pink Passion Koltukaltı Rolonu. Fa marka olan bu koltukaltı deodorantım lekeler konusunda bana rahat bir nefes aldırdı. Ben genel olarak koyu renk kıyafetleri severim. Duş sonrası mutlaka koltukaltı deodorantımı kullanırım. Fa Pink Passion yeni seri ile hem leke sorunu çözülmüş oldu hem de bir koltukaltı deodorantından istediğim sonucu aldım.

Spor yapan herkes gibi bende çok sık koltukaltı deodorantı kullanıyorum. Günlük hayatımda da sık kullandığım doğrudur. Fa pink Fassion ilk gördüğümde buda leke yapacak diye bir önyargıyla aldım. Hatta kullandığım ürün varken yenisini aldım. Ama şimdi diyorum iyikide almışım. İlk kullandığımda takip edemedim ve farkedemedim. Fakat daha sonra kullandığımda dikkat ettim. ürünü uyguladığımda terleme olmuyor ve leke sorunu yaşamıyorum. Bunun yanı sıra birde kokusu çok şekerli gelmişti akat kokusuda benden tam not aldı. çünkü parfüm delisi olan ben her iki kokunun birbirine karışmasından korkuyordum. Fa Pink Passion ilk sürdüğünüzde koku yoğun oluyor bir kaç dakika sonra hafif pudramsı bir koku bırakıyor. Koltukaltınıza elinizi sürdüğünüzde koku sanki tüm cildi hapsetmiş gibi oluyor. Parfüm kokunuzla kokusu karışmıyor.

fa-roll-on
Fa Pink Passion Koltukaltı Rolonu

Henüz sıkmalı deodorandı denemedim ama rolondan acayip memnun kaldım. Şeffaf renkte olması leke yapacağını düşündürmesin çünkü leke yapmıyor. Ben sürekli hareket halinde olduğumdan en çok leke problemi ile karşılaşan biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum.

3 çeşit koku seçeneği bulunmakta ve ben Pink Passion çeşidini tercih ediyorum. Diğerlerini henüz denemedim. Fakat alıştığım bir ürünü de kolay kolay bırakmayan bir yanım var. Yenisini ve daha iyisini bulana kadar benim favorim Fa Pink Passion.

Sizinde benim gibi koltukaltı deodorantlarından şikayet ettiği bir çok konu olmuştur. Birde Fa markasının bu serisini denemenizi öneririm. Mutlaka memnun kalacaksınız.

Ayrıca koltukaltı deodorantlarından ve rolonlarından şikayetçi olduğunuz ürünleri bizlerle paylaşırsanız birbirimize yardımcı olacağımızı düşünüyorum. En azından yeni deodorant ve rolon alacaklara fikir vermiş oluruz.

Sevgiyle kalın ve gülümsemeyi unutmayın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2083 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEsra Hanedan

Yazar Hakkında

(18 yazısı var )

Web sitesi: