Fakir Darky Elektrik Süpürgesi

Merhabalar. Bugün sizlere evde mutfakta kullanmak için aldığım Fakir Darky Elektrik Süpürgesinden bahsetmek istiyorum. Alalı 2 yıl oluyor ama verimli olarak ancak 4 ay kullandım diyebilirim.  Yani anlaşıldığı üzere pek memnun kalmadığım bir ürün.

fakir-darky-el-supurgesi
Fakir Darky El Süpürgesi

Görüntüsü çok sevimli , keşke kullanımı da rahat olsaydı. Öncelikle şikayetçi olduğum konu aşırı gürültülü çalışması. İkinci konu ise kablosunun kısa olması. Ve düşünce hemen paramparça olması 3. ve en büyük sorunu. Belki “sende düşürmeseydin” diyenler olacaktır. Evet düşüyor olması da bir sorun aslında. Düşüyor olması ve düşünce dayanıksız olduğu için hemen parçalara ayrılması. Yani demem o ki düşürmemek mümkün değil, düşürünce de kendisinden hayır beklememek gerekiyor. Aslında ilk düşme sonucu parçalanınca teknik servis tamir etti ama çok kısa bir süre sonra  tekrar düşürdüm:(

İki yıl önce 115 TL’ye almıştım. Bugünkü piyasa fiyatı 140 TL civarı. Aslında şu anda mutfak için pratik bir süpürgeye çok ihtiyacım var ama bir daha Fakir Darky almam ve kimseye de tavsiye etmem.

Çekiş gücü iyi aslında ama dediğim gibi, keşke kullanabilseydim:( Sizin kullandığınız ve önerdiğiniz bir marka model var mıdır? Ya da bu markayı kullandınız mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Not: Görseller internetten alıntıdır?

Toplam Ziyaret: 878 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir