Fakir Darky Elektrik Süpürgesi

Merhabalar. Bugün sizlere evde mutfakta kullanmak için aldığım Fakir Darky Elektrik Süpürgesinden bahsetmek istiyorum. Alalı 2 yıl oluyor ama verimli olarak ancak 4 ay kullandım diyebilirim.  Yani anlaşıldığı üzere pek memnun kalmadığım bir ürün.

fakir-darky-el-supurgesi
Fakir Darky El Süpürgesi

Görüntüsü çok sevimli , keşke kullanımı da rahat olsaydı. Öncelikle şikayetçi olduğum konu aşırı gürültülü çalışması. İkinci konu ise kablosunun kısa olması. Ve düşünce hemen paramparça olması 3. ve en büyük sorunu. Belki “sende düşürmeseydin” diyenler olacaktır. Evet düşüyor olması da bir sorun aslında. Düşüyor olması ve düşünce dayanıksız olduğu için hemen parçalara ayrılması. Yani demem o ki düşürmemek mümkün değil, düşürünce de kendisinden hayır beklememek gerekiyor. Aslında ilk düşme sonucu parçalanınca teknik servis tamir etti ama çok kısa bir süre sonra  tekrar düşürdüm:(

İki yıl önce 115 TL’ye almıştım. Bugünkü piyasa fiyatı 140 TL civarı. Aslında şu anda mutfak için pratik bir süpürgeye çok ihtiyacım var ama bir daha Fakir Darky almam ve kimseye de tavsiye etmem.

Çekiş gücü iyi aslında ama dediğim gibi, keşke kullanabilseydim:( Sizin kullandığınız ve önerdiğiniz bir marka model var mıdır? Ya da bu markayı kullandınız mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Not: Görseller internetten alıntıdır?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]
Toplam Ziyaret: 739 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/