Farfasha Waterproof Mascara

Farfasha Waterproof Mascara

Farfasha Waterproof Mascara

Herkese merhaba..

Daha evvel kişisel blogumda bahsettiğim güzellik fuarında görmüştüm Farfasha Kozmetik standını. Mısır üretimli bir firma ve Türkiye’ye açılmak istiyorlar. Durum değerlendirmesi yapmak açısından da Türkiye’de fuara katılmışlardı. Merak edip bir ürünlerini satın aldım. Tabi ki bende hastalık haline gelen makyaj malzemem,rimel 🙂

Farfasha Waterproof Mascara
Farfasha Waterproof Mascara

Stand görevlisi fazlaca tavsiye etti. Waterproof olması, kirpikleri uzatma etkisi olması, gibi gibi..  Kahverengi olanını aldım ve eve gelir gelmez ilk makyajımda denedim. Denenmiş halini sizlerle paylaşabilmek için fotoğraflamak istedim fakat başarılı olamadım. Çünkü kirpiklerimdeki tek değişim kahverengi olması oldu. Ekstra bir uzatma, dolgunlaştırma, tek tek ayırma vs. hiçbir özellik yok.. Waterproof mu derseniz, evet çıkarırken biraz zaman aldı. Gün içinde de dağılıp bulaşmamıştı.

Farfasha Waterproof Mascara
Farfasha Waterproof Mascara

Henüz Türkiye’ye gelmediğinden satış fiyatı ne olacak bilemiyorum. Ben fuara özel 15-20TL gibi bir rakama almıştım.

Bir daha başka versiyonu da olsa denemeyi düşünmem.. 

Mutlu haftasonları diliyorum..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2202 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/