Farmasi BB krem

 

Herkese merhaba 🙂 BB kremler ilk çıktığı zaman neredeyse her marka bu furyaya katılmıştı yavaş yavaş. Bunlardan biri de Farmasi. Farmasi ürünlerini ilk denerken seçtiğim ürünlerden biri de Farmasi BB krem olmuştu. Bugün sizlerle bayadır kullandığım bu ürünü paylaşmak istedim.

Bildiğim kadarıyla 2 tonu mevcut bendeki rengi light to medium. Benim tenim buğday ve bu rengin benim cildime uygun olduğunu düşünüyorum. Ürün tüpte ve 50 ml. Çevirmeli kapağı mevcut.

Farmasi-BB-krem
Farmasi BB krem

Açıkcası beni şaşırtan kısmı kapatıcılığı oldu. Bir çok BB kreme göre Farmasi BB krem oldukça kapatıcı bir BB krem. Ben elimle uygulamayı seviyorum. Renk verip nemlendirmesi de kıvamında .Öyle sadece Farmasi BB kremi sürüp dışarı çıktığımda oldu ama üstüne bazen pudra da geçtim. Sadece BB krem varken bile cildinizin görünüşü duruşu canlılığı değişiyor. Benim sevdiğim bir ürün oldu.

Farmasi ürünleri satan kişilerden bu ürünü temin edebilirsiniz. Zaman zaman kampanyalarla farklı fiyatlara satın almanız mümkün.

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürünü paylaşacağım. Takipte Kalın Görüşmek Üzere 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 20 Ortalama: 2.7]

Toplam Ziyaret: 2386 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/