Farmasi Dr. C. Tuna Aynısefa Yağı El Kremi

Herkese merhaba, bugün sizlere farmasi markasının DR. C. Tuna’nın  aynısefa yağlı el kreminden bahsedicem. Farmasinin ürünlerine başlarda çok ön yargılı yaklaşmıştım. Fakat kullanmaya başladıkça piyasadaki çoğu markaya göre çok başarılı olduğunu çoğu ürünün temiz içerikli olduğunu gördüm.

Farmasi Dr. C. Tuna Aynısefa Yağı El Kremi

Aynısefa bitkisinin ürünlerinin birçok faydası var. Özellikle doğum sonra çatlaklara balm şeklinde olan ürünlerin çok iyi geldiğini duydum. Ayrıca yoğun nemlendirme özelliğine sahip. Farmasi kataloğunda el kremini görünce hemen denemek istedim. Ürünün kokusu çok hafif bu yüzden hem erkek hem de kadınların severek kullanacağını düşünüyorum. Ürünün nemlendirmesi çok çok iyi sürdükten bir süre sonra elleri yumuşacık yapıyor. Zaten en büyük vaadlerinden biri de soğuktan çatlayan eller için olduğunu okumuştum. Bu vaadini yerine fazlasıyla getiriyor. Cilt tarafından kolayca emiliyor ve ellerde yağlı bir his bırakmıyor. Bu da benim bir el kreminde en sevdiğim özellik.

Bu ürünün en sevdiğim diğer özelliği ise içeriğinde paraben bulunmaması. Çünkü piyasada ki çoğu el kremi malesef paraben içeriyor. Her cilt tipine uygun bir ürünmüş. Ürün 75 ml ve oldukça bereketli. Dönem dönem farmasi kataloglarında bu ürün çok güzel kampanyalara giriyor. Denk gelirseniz bir şans verin derim. Bir sonra ki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler…

 

Toplam Ziyaret: 1825 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir