Farmasi Eyebrow & Lash Serum

Merhabalar,

Bu hafta sizlerle hepimizin helal sertifikası ve Türk firması olmasıyla tanıdığımız Farmasi ye ait bir üründen bahsetmek istiyorum. Kaş ve kirpik serumu

Bir blogger arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldığım bu serum içeriğinde capixyl kompleksi barındırıyor. Bu sayede kaş ve kirpik diplerini besleyerek, yeni tüylerin çıkmasına neden oluyor. Kullanımı ise, temizlenmiş kaş ve kirpiklerinize sabah akşam uyguluyorsunuz. Ben yeterince temizlemeden uygulamışım demek ki,siyahlıklar oluşmuş. 🙂 Rimel gibi olan tarafıyla kirpiklere,fırça tarafıyla kaşa uyguluyoruz.Ben aldığım dönem fiyatı 35 TL civarındaydı.

Farmasi Kaş ve kirpik serumu.

  
Markanın yaptığı araştırmalara göre etkisi 8-10 hafta içinde düzenli kullanıldığında ortaya çıkıyormuş. %91 kaş ve kirpik dökülmesinde azalma, %76  kaş ve kirpiklerde gürleşme, %73 kirpiklerde uzama şeklinde sonuç alınmış.

Farmasi Kaş ve kirpik serumunu İş düzensizliğim gereği çok düzenli kullanamasam da, faydasını gördüm diyebilirim. Düzenli kullanımda daha faydalı olacağına inanıyorum.

Tavsiyeciyim 🙂 

Mutlu hafta sonları dilerim..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 39 Ortalama: 3.2]

Toplam Ziyaret: 14649 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 6 yorum “”

  1. Bu ürünün sakal çıkarma özelliği var mı?,öyle dediler,seyrek sakalları doldurur mu ince tüyler mevcut,olursa kaç hafta kullanmalıyız? Cevebınızı bekliyorum…

    1. Bu konuda bilgim yok,Farmasi satısı yapan kişilerle görüşseniz daha sağlıklı olacaktır. Sevgiler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/