Farmasi Eyebrow & Lash Serum

Merhabalar,

Bu hafta sizlerle hepimizin helal sertifikası ve Türk firması olmasıyla tanıdığımız Farmasi ye ait bir üründen bahsetmek istiyorum. Kaş ve kirpik serumu

Bir blogger arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldığım bu serum içeriğinde capixyl kompleksi barındırıyor. Bu sayede kaş ve kirpik diplerini besleyerek, yeni tüylerin çıkmasına neden oluyor. Kullanımı ise, temizlenmiş kaş ve kirpiklerinize sabah akşam uyguluyorsunuz. Ben yeterince temizlemeden uygulamışım demek ki,siyahlıklar oluşmuş. 🙂 Rimel gibi olan tarafıyla kirpiklere,fırça tarafıyla kaşa uyguluyoruz.Ben aldığım dönem fiyatı 35 TL civarındaydı.

Farmasi Kaş ve kirpik serumu.

  
Markanın yaptığı araştırmalara göre etkisi 8-10 hafta içinde düzenli kullanıldığında ortaya çıkıyormuş. %91 kaş ve kirpik dökülmesinde azalma, %76  kaş ve kirpiklerde gürleşme, %73 kirpiklerde uzama şeklinde sonuç alınmış.

Farmasi Kaş ve kirpik serumunu İş düzensizliğim gereği çok düzenli kullanamasam da, faydasını gördüm diyebilirim. Düzenli kullanımda daha faydalı olacağına inanıyorum.

Tavsiyeciyim 🙂 

Mutlu hafta sonları dilerim..

Toplam Ziyaret: 16292 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 41 Ortalama: 3.2]

6 thoughts on “Farmasi Eyebrow & Lash Serum

  1. Bu ürünün sakal çıkarma özelliği var mı?,öyle dediler,seyrek sakalları doldurur mu ince tüyler mevcut,olursa kaç hafta kullanmalıyız? Cevebınızı bekliyorum…

    1. Bu konuda bilgim yok,Farmasi satısı yapan kişilerle görüşseniz daha sağlıklı olacaktır. Sevgiler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir