Farmasi Glamoure Shine

Merhabalar

Bugün sizlere Farmasi Glamoure Shine rujdan bahsetmek istiyorum.

Firmanın vaadettikleri ; Yoğun yapılı formülü ile dudaklara anında hacim ve nem verir. Kremsi yapısı ile konforlu uygulama sağlayan bu ruj dudaklara çekicilik katar. İçerdiği E vitamin ile dudaklarınızı günün yıpratıcı etkilerine karşı korur.

Farmasi Glamoure Shine ruj
Farmasi Glamoure Shine

Benim düşüncelerime gelirsek.  Ambalajı çok güzel altın renginde oluşu cezbedici. Öncelikle rujun sürümü kolay yumuşak bir yapısı var. Tek kat sürümle bile belirgin bir parlaklık ve renk veriyor. Kalıcı rujlar kadar kalıcı olmasa da hemen de çıkmıyor. Kokusu çok hafif  rahatsız etmiyor beni. Ben beğendim. İçerisindeki ışıltılar da ne çok parlak ne de tamamen mat yani tam kararında bana göre.

Bendeki 10 numarasıydı. Diğer renkleri denemedim ama kahverengini de kullanmak istiyorum. Fiyatları 15 TL ile 25 TL arasında değişiyor.

Haftaya tekrar görüşmek üzere

Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Toplam Ziyaret: 1421 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: