Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling

Merhabalar güzel bir Ankara sabahından. Bugün sizlere hep aklımda olan ama bir türlü satın almaya fırsat bulamadığım ama en sonunda aldığım bir üründen bahsetmek istiyorum.Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling bugün size paylaşmak istediğim ürün. Kokusu beni benden aldı diyebilirim. Taze kayısı kokusunu çok severim ve bu peeling o kadar güzel kayısı kokuyor ki :)Ama tabi koku hassasiyeti olanlar için uygun olmayabilir.

Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling
Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling

İş arkadaşım Farmasi ürünleri satıyor ve bu ürün 10 TL gibi bir fiyata düşünce mutlaka denemek istedim. Öncelikle bu peelingte tek sevmediğim yön kayısı çekirdeği parçalarının biraz sert olması ve bunun cilde zararı olabilir mi düşüncesi. Onun dışında kokusunu ve cildime verdiği temizlik hissini oldukça beğendiğimi söyleyebilirim.

Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling
Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling

Peeling etkisi ile cildiniz ışıl ışıl parlıyor ve ben bu özelliğini gerçekten çok sevdim. Siyah noktalara iyi geliyor mu? Bunu bir süre daha deneyimleyip paylaşmam gerekiyor.Bu peelingi kullanırken göz çevrenize uygulamamanızı tavsiye ederim çünkü yukarıda bahsettiğim gibi kayısı çekirdeği parçaları biraz sert ve bu göz altlarınıza zararlı olabilir.

Ürünün açıklamasında şunlar yazıyor;

Yüzün gençleşmesini kan dolaşımının hızlanarak çalışmasını ve oksijenin yüz üstündeki dokulara erişmesini sağlar. Cildi derinlemesine temizlerken siyah noktaların giderilmesine, gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Cilde ayrı bir parlaklık ve güzellik katar. Kuru ve hassas  ciltler için uygundur.

Kullanımı:

Farmasi kayısı peelingi temizlenmiş cilde sürülüp yukarıdan aşağıya doğru masaj yaparak uygulayın ve ılık suyla durulayın. Ardından sıkılaştırıcı tonik uygulayıp cilt tipine göre nemlendirici sürün. 3 günde bir kullanımı uygundur.

Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling
Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling

Ben Farmasi Kayısı Çekirdekli Peelingi oldukça beğendim tekrar satın alabileceğim bir ürün oldu. Siz neler düşünüyorsunuz?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1590 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirGülşah Roaderick

Yazar Hakkında

(12 yazısı var )

Hayatı çok seven ve meraklı her şey hakkında bilgi sahibi olmayı seven, bakımlı ve kendi çapımda kültürlü 37 yaşında evli ve hiç çocuğu olmayan bir bloggerım 😆

Bir yandan çalışma hayatım devam ederken bir yandan da insanlarla kendimi paylaşabileceğim www.guzelvekulturlu.com blogunu yazmaktayım. Umarım sizlerle nice yıllar nice güzellikler paylaşacağım.

Sizde yenilikleri takip etmek, değişik ürünler tanımak ve hayatınıza renk ve bilgi katmak istiyorsanız hemen bana katılın 😃

Alışveriş tutkunu, bakım meraklısı, makyaj delisi, müzik aşığı, aksesuar delisi, parfüm perisi, bilgiye aşık, koyu bir Jennifer Lopez hayranı ve tam bir başak burcuyum.

Web sitesi: http://www.guzelvekulturlu.com/