Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling

Merhabalar güzel bir Ankara sabahından. Bugün sizlere hep aklımda olan ama bir türlü satın almaya fırsat bulamadığım ama en sonunda aldığım bir üründen bahsetmek istiyorum.Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling bugün size paylaşmak istediğim ürün. Kokusu beni benden aldı diyebilirim. Taze kayısı kokusunu çok severim ve bu peeling o kadar güzel kayısı kokuyor ki :)Ama tabi koku hassasiyeti olanlar için uygun olmayabilir.

Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling
Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling

İş arkadaşım Farmasi ürünleri satıyor ve bu ürün 10 TL gibi bir fiyata düşünce mutlaka denemek istedim. Öncelikle bu peelingte tek sevmediğim yön kayısı çekirdeği parçalarının biraz sert olması ve bunun cilde zararı olabilir mi düşüncesi. Onun dışında kokusunu ve cildime verdiği temizlik hissini oldukça beğendiğimi söyleyebilirim.

Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling
Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling

Peeling etkisi ile cildiniz ışıl ışıl parlıyor ve ben bu özelliğini gerçekten çok sevdim. Siyah noktalara iyi geliyor mu? Bunu bir süre daha deneyimleyip paylaşmam gerekiyor.Bu peelingi kullanırken göz çevrenize uygulamamanızı tavsiye ederim çünkü yukarıda bahsettiğim gibi kayısı çekirdeği parçaları biraz sert ve bu göz altlarınıza zararlı olabilir.

Ürünün açıklamasında şunlar yazıyor;

Yüzün gençleşmesini kan dolaşımının hızlanarak çalışmasını ve oksijenin yüz üstündeki dokulara erişmesini sağlar. Cildi derinlemesine temizlerken siyah noktaların giderilmesine, gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Cilde ayrı bir parlaklık ve güzellik katar. Kuru ve hassas  ciltler için uygundur.

Kullanımı:

Farmasi kayısı peelingi temizlenmiş cilde sürülüp yukarıdan aşağıya doğru masaj yaparak uygulayın ve ılık suyla durulayın. Ardından sıkılaştırıcı tonik uygulayıp cilt tipine göre nemlendirici sürün. 3 günde bir kullanımı uygundur.

Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling
Farmasi Kayısı Çekirdekli Peeling

Ben Farmasi Kayısı Çekirdekli Peelingi oldukça beğendim tekrar satın alabileceğim bir ürün oldu. Siz neler düşünüyorsunuz?

Toplam Ziyaret: 1635 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir