Farmasi Kohl Pencil Göz Kalemi

 

 Farmasi Kohl Pencil Göz Kalemi

Göz kalemi kullanmasını ilk makyaj yapmaya başladığımdan beri çok severim. Özellikle de siyah göz kalemi benim için uzun bir süre vazgeçilmez oldu. En son aldığım ve bir süredir kullandığım Farmasi Kohl Pencil Ultra Black göz kalemi ile sizleri tanıştırmak istiyorum. Siyah adı altında satılan bazı kalemler gerçekten siyah gibi durmayabiliyor ama adından da anlaşılacağı gibi Farmasi’nin siyah göz kalemi tam bir siyah hem de kopkoyu 🙂 Normal kalemtraş ile açılabilir. Asansörlü değil.

Farmasi Kohl Pencil Ultra Black göz kalemi
Farmasi Kohl Pencil Göz Kalemi

Gün içerisinde akma ya da dağılma yapmadı bende bu kalem, tabi akşam çok geç saatlere kadar makyajla dolaşıp denemedim.  Sert gibi görünse de aslında sürümü sırasında yumuşak bir kalem. Ben gerçekten memnun kaldım. Farmasi Network sistemi ile çalışan bir firma. Farmasi kataloglarında göz kaleminin fiyatı 8.5 tl ve toplam 5 renk mevcut bu göz kalemlerden.

Haftaya yine ilgi çekici bir konu ile sizlerle birlikteyim.

Görüşmek üzere 😉 Takipte Kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 2.7]
Toplam Ziyaret: 3486 ,
Beğen & Paylaş:Ebru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/