Farmasi Kuru ve Hassas Ciltler için Gül Suyu ve Aleovera Özlü Tonik

Herkese merhaba, bugün sizlere farmasi markasına ait kuru ve hassas ciltler için olan gül suyu ve aleovera özü içeren tonikten bahsedicem.

Farmasi Kuru ve Hassas Ciltler için Gül Suyu ve Aloe Vera Özlü Tonik

Farmasiyi bir Türk markası olduğundan, hayvanlar üzerinde deney yapmadığı için helal sertifikalı ürünlerinden dolayı severek kullanıyorum. Bence çoğu ürünü oldukça başarılı. Farmasinin cilt bakım ürünleri tereddüt ederek aldım. Çünkü hassas bir cildim olduğundan çoğu ürün yüzümde ya sivilcelenme ya da alerji yapıyor. Fakat bu güne kadar farmasinin kullandığım hiçbir ürününde sorun yaşamadım.

Cilt bakımıma elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum. Her gün sabah ve akşam olmak üzere yüzümü yüz yıkama jelleriyle temizleyip ardından mutlaka tonik kullanıyorum. Farmasinin bu serisi oldukça uygun fiyatlı ve dönem dönem paket halinde de indirimlere giriyor. Ben bu toniği çok sevdim, içinde gül suyu ve aleovera özleri bulunuyor. Kokusu biraz yoğun eğer kokuya karşı hassasiyetiniz varsa sevmemeniz olası. Eğer ki cildiniz çok fazla hassassa bu ürün biraz kızarıklığa neden olabilir. Çünkü ürün burun kısımlarımda biraz yanma yaptı bende. İçeriğinde alkol oranı biraz fazla sanırım çünkü bunu yüzüme sürerken hem kokusundan hem de yüzümdeki yanmadan hissettim. Ürünün en sevdiğim diğer bir yanı ise gözeneklerimde küçülme yapması oldu. Ben ürünü aynı serinin yıkama sütüyle beraber kullanıyorum. Bittikçe de alacağım bir ürün oldu. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler…

Toplam Ziyaret: 2010 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 2.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir