Farmasi Matte Lipstick 10

Merhaba arkadaşlar,

Bu aralar kafayı dudak ürünleri ile bozdum. O nedenle sosyal medyada ve blogumda sık sık dudak kalemi, ruj paylaşır oldum. Elbette buraya da yansıyor bu merakım. Sanırım markaların hızlı çıkışları, yeni renkler, yeni ürünler beni de etkisi altına aldı.

farmasi ruj
Farmasi Matte Lipstick 10

Bugün sizlere Farmasi markasının Matte Lipstick serisinden 10 numarayı anlatmak istiyorum. Hem yapısını hem rengini her zaman ki gibi tarafsız ele almak istiyorum. Konuyu uzatmadan kısaca üründen söz etmeye başlayalım.
Farmasi matte serisi pek çok mat serinin aksine dudaklarımı kurutmadı. Sürerken mat ruj hissini de vermedi zaten. Yukarıda görebileceğiniz gibi kabında kendi kendine eriyecek ve kırılacak kadar da yumuşak ve nemli bir yapısı var.

image

Yapısı mat rujların pek çoğuna inat nemli olsa da dudak da çok da parlak görünüm vermiyor. Hatta mat ve yoğun renk verdiğini söyleyebilirim. Beni en korkutan mercan tonlarına sahip bir rengi olmasına rağmen korktuğum gibi kötü durmadı. Parça parça durur, homojen görünüm elde edemem diye düşünürken beni haksız çıkardı ve oldukça konforlu bir duruş sağladı.

Farmasi ürünlerini tıpkı Avon yada Amway gibi katalogdan seçerek satın alabilirsiniz. Ya bir satış temsilcisi bularak ya da kendiniz satış temsilcisi olarak temin edebilirsiniz. 20-25 Lira arasında rujları olsa da kampanyalar sayesinde uygun fiyata satın almak mümkün.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 1310 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com