Farmasi Matte Lipstick 10

Merhaba arkadaşlar,

Bu aralar kafayı dudak ürünleri ile bozdum. O nedenle sosyal medyada ve blogumda sık sık dudak kalemi, ruj paylaşır oldum. Elbette buraya da yansıyor bu merakım. Sanırım markaların hızlı çıkışları, yeni renkler, yeni ürünler beni de etkisi altına aldı.

farmasi ruj
Farmasi Matte Lipstick 10

Bugün sizlere Farmasi markasının Matte Lipstick serisinden 10 numarayı anlatmak istiyorum. Hem yapısını hem rengini her zaman ki gibi tarafsız ele almak istiyorum. Konuyu uzatmadan kısaca üründen söz etmeye başlayalım.
Farmasi matte serisi pek çok mat serinin aksine dudaklarımı kurutmadı. Sürerken mat ruj hissini de vermedi zaten. Yukarıda görebileceğiniz gibi kabında kendi kendine eriyecek ve kırılacak kadar da yumuşak ve nemli bir yapısı var.

image

Yapısı mat rujların pek çoğuna inat nemli olsa da dudak da çok da parlak görünüm vermiyor. Hatta mat ve yoğun renk verdiğini söyleyebilirim. Beni en korkutan mercan tonlarına sahip bir rengi olmasına rağmen korktuğum gibi kötü durmadı. Parça parça durur, homojen görünüm elde edemem diye düşünürken beni haksız çıkardı ve oldukça konforlu bir duruş sağladı.

Farmasi ürünlerini tıpkı Avon yada Amway gibi katalogdan seçerek satın alabilirsiniz. Ya bir satış temsilcisi bularak ya da kendiniz satış temsilcisi olarak temin edebilirsiniz. 20-25 Lira arasında rujları olsa da kampanyalar sayesinde uygun fiyata satın almak mümkün.

Toplam Ziyaret: 1363 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 1]

One thought on “Farmasi Matte Lipstick 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir