Farmasi Tonik

Farmasi Tonik

Merhaba arkadaşlar, uzun bir süre sonra yeniden sizlerle beraber olmak cidden benim için çok heyecan verici. Bloggerlar Paylaşıyor  platformu benim için çok özel ve kıymetli. Bugün bu yazıyı yazarken belki ilk gün ki heyecanı yaşamıyorum ( En azından ellerim titremiyor) , ama uzun zamandır tatmadığım ve özlediğim bir keyfi yeniden yaşıyorum. Ne kadar da sevmişim, ısınmışım ve benimsemişim. Bu süre zarfında daha iyi anladım. Yazamadığım, çok yoğun olduğum süre zarfında dahi beni bilgilendiren ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Yeniden sizlerle beraber olmanın keyfini yaşamaya başlamadan önce Sevgili Şafak’a çok teşekkür etmek istiyorum. Büyük bir zevkle işini yaptığı, bu kadar ilgili olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu yazımda sizi daha fazla sıkmayacağım, korkmayın. Kısa bir ürün anlatımı yaparak yeniden başladığım bu günde sizi sıkmadan özet geçmek istiyorum. Zaten özellikle bu ürünü seçtim. Hakkında çok da yazılacak bir şey yok. Farmasi Tonik yazım kısaca karşınızda.

Farmasi Tonik
Farmasi Tonik

 

Farmasi Perfecting and Purifying Tonik sade bir plastik şişede satışa sunuluyor. Ürün buram buram parfüm kokuyor. Cilt bakımı için olan ürünlerin bu derece kimyasala bürünmesi, bu derece parfüm kokması hoşuma gitmiyor açıkcası. Kokusu kötü değil, güzel ama yine de cilt bakımı ürünleri böyle olmamalı bence. Ben toniği sprey bir şişeye koydum ve buzdolabında muhafaza ettim. Böylece soğuk soğuk yüzüme sıkmak mümkün oldu. Cildi temizleme adına ve ya gözenekleri küçültme adına en ufak bir faydasını göredim. Kesinlikle yeniden alacağım ya önereceğim bir ürün değil. Farmasi Tonik , benim kara listeme girdi yani 🙂 Farmasi ürünleri, Avon ve Oriflime gibi doğrudan satış denilen ve katalogla satılan ürünler. Yani satın almak isterseniz üye olmak ya da satış temsilcisi bulmak zorundasınız.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.7]

Toplam Ziyaret: 1828 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com