Farmasi True Color Lipsitck 29

Merhaba Herkeslere ;

Sizlerle burada güzel paylaşımlar yapacağımı ümit ederek başlangıç olarak son zamanlarda kullanmaktan keyif aldığım rujdan bahsetmek istedim. Renk tonu ve yapısı ile belki de birçok kişinin deneyip memnun kaldığı ürünler arasında yer alabilir. Farmasi Kozmetiği artık duymayanımız kalmadı. Yerli sermayeye sahip olan bu markanın rujları her zaman ilgi odağı olmayı başarıyor.

Farmasi True Color Lipsitck serisinden 29 numaraları ruj makyajda pastel tonlarını tercih edenlere ideal bir seçenek olacaktır. Sürüldüğünde hafif nemli yapısı dudaklarınızın nemlenmesini sağlayarak makyajınızı tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Ben günlük olarak çok iddialı renkleri tercih etmiyorum. Çok nadir kırmızı ve bordo tonlarını makyajımda uyguluyorum. Genellikle pastel renkleri tercih ettiğim için bu ton bana bayağı yaradı diyebilir.

Ruj uygulaması yaptığınızda mutlaka sizinde aranızda o nemli görüntüden ve yapış yapış hissi vermesinden rahatsız olanınız vardır. Aslında ben daha çok mat renkleri tercih ederim. Çünkü daha uzun süre kaldığını ve taşma yapmadığını deneyimleyerek anladım.

Farmasi True Color Lipsitck
Farmasi True Color Lipsitck 29

Farmasi True Color Stick rujlarda tek dezavantaj muhtemelen o parlak ve yapışkan his olacaktır. fakat bu durumdan rahatsız olmayanlar için gerçekten kullanılması gereken tonlardan biri olan 29 numara sizinde vazgeçilmeziniz haline gelebilir.

Farmasi ruj
Farmasi True Color Lipsitck 29

Pastel renkler her zaman makyajımda kullandığım renklerdir. Göz makyajımı yoğun yaptığımdan rujlarda tercih ettiğim daha sade renkler makyajın ön plana çıkmasını sağlıyor.

Bu rujun soğuk havalarda işinize çok yarayacağından eminim. Çok yumuşak bir yapıya sahip. Sürüm oldukça kolay. Fakat dediğim gibi yapışkanlık hissini sevmeyenler için ikinci bir tercihte yerini alabilir. Etkili bir yumuşaklık sağlıyor.

Farmasi True Color Stick serisinde toplam altı renk mevcut. Bunlardan biri olan 29 numara günlük yaşamınızda kullanacağınız en iyi renklerden biri. Bu yapıdaki ruj fiyatları göz önünde bulundurulduğunda kaliteye de dikkat edildiğinde gayet makul fiyata Farmasi’ den temin edebilirsiniz.

Fiyatı 11,99 TL. Kendine özgü yapısı ve rengi ile dikkatinizi çekeceğinden eminim.

 

Sevgiyle kalın ve gülümsemeyi unutmayın…..

Toplam Ziyaret: 1882 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.7]

3 thoughts on “Farmasi True Color Lipsitck 29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir