Febreze Oda ve Kumaş Kokusu Deneyimi..

Febreze Oda ve Kumaş Kokusu

Hepimiz evimizin ya da bulunduğumuz ortamın güzel kokmasını isteriz değil mi, bunun için de türlü türlü ev kokuları, parfümler kullanıyoruz. Özellikle evde kedi-köpek varsa, sigara içiliyorsa veya ağır yemekler pişiyorsa bu kokuların bastırılmasını ve/veya yok edilmesini isteriz.

Febreze
Febreze Japon Kiraz Çiçekleri

İşte oda ve kumaş kokusu Febreze’de kötü kokuları bastırması/yok etmesi sloganı ile piyasaya çıktı. Ben de markanın değişik kokularından Japon Kiraz Çiçekleri kokusunu aldım. Evde ufak bir kedi kızımız var. Normalde kokmuyor tabi ama tuvalet konusu ayrı, sabah sanki biliyormuş gibi benimle aynı anda uyanıp koşa koşa tuvalete gidip ortalığı batırıyor. Tabi temizleyene kadar da o koku yayılıyor. Ben de istedim ki koku banyonun dışına yayılmadan bastırılsın.

febreze2
Febreze Japon Kiraz Çiçekleri

Ancak maalesef böyle bir durum gerçekleşmedi, tuvalet kokusu ile birleşen japon kiraz çiçeklerinin ağır kokusu daha da beter oldu sabah sabah. Kokuyu maskelemeden ağırlaştırdı diyebilirim.  Belki de benim elimdeki denediğim ağır bir koku da ondan olmuştur diyeceğim ama çok da iyi yorumlar duymuştum hakkında ama benim için beklediğimi veremedi.

febreze3
Febreze Japon Kiraz Çiçekleri

Ayrıca kullandığım daha ilk gün henüz uyumakta olan eşim uyanarak sen ne sıktın böyle ortalığa başımı ağrıttı kullanma bir daha şunu dedi ve kendisi kokuya hassas bir insan da değildir.

Kısaca Febreze benim için pek olmadı ama hemen kesin hüküm vermeyip bir de dağ esintisi gibi daha hafif bir versiyon deneyeceğim, bakalım aynı olacak mı?? Ürün Gratis, Watsons veya büyük marketlerde sanırım 10 TL. gibi bir fiyattan bulunabiliyor.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 3515 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2.3]

2 thoughts on “Febreze Oda ve Kumaş Kokusu Deneyimi..

  1. İremcim, ben de aynı çeşidini aldım, henüz deneme fırsatı bulamamıştım. Yazını okuduktan sonra, umarım beni de ağır gelip rahatsız etmez dedim kendi kendime:)
    Sevgiler
    Üşengeç Şef

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir