Flormar BB Sprey Köpük Fondöten

Flormar BB Sprey Köpük Fondöten

Merhaba size bugün biraz Flormar BB Sprey Köpük Fondöten hakkında bilgi vermek istiyorum. Bu ürünü satın alalı sanırım bir yıldan fazla oldu ben de halen dolu gibi çünkü çok beğenerek kullanamadım maalesef. Şimdi gelin hep birlikte ürünü inceleyelim.

Flormar BB Sprey Köpük Fondöten sprey şeklinde başlığı olan bir ambalajda satışa sunulmuş ve bu sprey kısmından ürünü sıktığınızda köpük formunda geliyor ürün. Aman ha çok dikkatli olun fazla sıkmayın yoksa ürün elinize çok fazla geliyor. Ürün kıvamlı bir şekilde geliyor sıvı değil bendeki rengi 02 ivory  cildime uyuyor gibi ama bir tık koyu kalıyor sanki  benim cildim beyaz. Bu yorumu daha önce de blogger arkadaşlardan duymuştum bu ürünü cilde sürdükten sonra rengi koyulaşıyor diye. Evet sanırım ben bunu yaşadım. Flormar BB Sprey Köpük Fondötenin kapatıcığını sevdim mi şimdi o yöne kanalize olalım. Maalesef kapatıcılığını çok sevemedim zaten cildinize ne kadar uğraşırsanız uğraşın tam oturmuyor gibi. Süngerle uyguluyorum  ve ne kadar cildime yedirmeye çalışsam da maalesef tutuculuğu çok düşük.

Flormar BB Sprey
Flormar BB Sprey Köpük Fondöten

Flormar BB Sprey Köpük Fondötenden aslında çok yüksek kapatıcılık beklemek belki hata olurdu çünkü adı üstünde BB krem ama yine de ben biraz örtücülük isterdim. Ben bu ürünü kesinlikle beğenemedim bir daha satın almam.

Flormar BB Fondöten
Flormar BB Sprey Köpük Fondöten
Flormar Köpük Fondöten
Flormar BB Sprey Köpük Fondöten

Flormar BB Sprey Köpük Fondöten şu an Flormar’ın online satış sitesinde satılıyor ve fiyatı inanamayacaksınız 4,90 TL isteyenler buradan satın alabilir.Benim Flormar BB Sprey Köpük Fondöten hakkında düşüncelerim böyleydi siz neler düşünüyorsunuz?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 1963 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirGülşah Roaderick

Yazar Hakkında

(12 yazısı var )

Hayatı çok seven ve meraklı her şey hakkında bilgi sahibi olmayı seven, bakımlı ve kendi çapımda kültürlü 37 yaşında evli ve hiç çocuğu olmayan bir bloggerım 😆

Bir yandan çalışma hayatım devam ederken bir yandan da insanlarla kendimi paylaşabileceğim www.guzelvekulturlu.com blogunu yazmaktayım. Umarım sizlerle nice yıllar nice güzellikler paylaşacağım.

Sizde yenilikleri takip etmek, değişik ürünler tanımak ve hayatınıza renk ve bilgi katmak istiyorsanız hemen bana katılın 😃

Alışveriş tutkunu, bakım meraklısı, makyaj delisi, müzik aşığı, aksesuar delisi, parfüm perisi, bilgiye aşık, koyu bir Jennifer Lopez hayranı ve tam bir başak burcuyum.

Web sitesi: http://www.guzelvekulturlu.com/